اختصاص22 میلیارد تومان اعتبار برای تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان زنجان

اختصاص22 میلیارد تومان اعتبار برای تسهیلات اشتغال روستایی در شهرستان زنجان ثبت آسان: زنجان – فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینكه هیچ اولویتی بالاتر از پشتیبانی از تولید برای تولید اشتغال نداریم، اظهار داشت: در قالب طرح تولید اشتغال در مناطق روستایی 22 میلیارد تومان اعتبار برای عرضه تسهیلات در این حوزه در شهرستان زنجان اختصاص داده شده است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، رضا عسگری روز چهارشنبه در جلسه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان زنجان اضافه كرد: دولت تسهیلات ویژه ای برای تحقق شعار سال در نظر گرفته است و باید در روزهای باقیمانده تا آخر سال تمامی تسهیلات بانكی در حوزه های مختلف تولیدی جذب شود و در این جهت همه دستگاه های اجرایی شهرستان مكلف هستند به تعهدات خود در زمینه تولید اشتغال عمل كنند.
وی بابیان اینكه تسهیلات اشتغال درمناطق روستایی با نرخ سود حداكثر 6 درصد پرداخت می شود، اظهاركرد: دستگاه های متولی این بخش مكلف هستند با همكاری بخشداران و دهیاران شهرستان نسبت به پیگیری جذب اعتبارات این حوزه با جدیت اقدام نمایند.
فرماندار زنجان بر استفاده از تجربه دستگاه های موفق در جذب اعتبارات تولید و اشتغال بخصوص كمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح كرد و از دستگاه های اجرایی خواست تا ضمن تسهیل و تسریع در معرفی طرح های تولیدی، گزارش پیشرفت پرداخت تسهیلات بانكی برای تولید اشتغال را در جلسات هفتگی ارائه كنند.
فرماندار زنجان با اشاره به اینكه فرایند ثبت نام از متقاضیان روستایی دریافت تسهیلات بانكی، در دهیاری ها، مراكز خدمات كشاورزی و دفاتر ICT روستایی به صورت مجانی انجام می شود، خاطرنشان كرد: برخی افراد فرصت طلب در روستاها به صورت غیر قانونی با وعده پرداخت وام به روستاییان در قبال دریافت مبالغی اقدام به ثبت نام از جوانان می كنند.
وی ادامه داد: مردم فریب این گونه افراد فرصت طلب را نخورند و در صورت عدم توانایی برای ثبت نام تسهیلات اشتغال روستایی، به دهیاری ها و مراكزخدمات كشاورزی و ICT روستایی رجوع كنند.
فرماندار زنجان اظهار داشت: درخواست اولیه متقاضیان بعد از ثبت نام در كمیته فنی اشتغال بررسی و در صورت تایید در این كمیته به بانك های عامل معرفی می گردد.
وی خاطرنشان كرد: بی گمان طرح هایی كه منجر به تولید و تولید اشتغال شوند مورد حمایت جدی قرار گرفته و از همه ظرفیت ها برای اجرایی شدن آنها استفاده می گردد.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا سهم استان زنجان در طرح اشتغال فراگیر بیش از 234 میلیارد تومان و در طرح تولید اشتغال در مناطق روستایی هم 100 میلیارد تومان است.
7312/6085


1396/12/02
09:24:36
5.0 / 5
4484
تگهای خبر: اشتغال , بانك , تسهیلات , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است