نمایشگاه توانمندی بانوان اردستان افتتاح شد

نمایشگاه توانمندی بانوان اردستان افتتاح شد ثبت آسان: كاشان- نمایشگاه توانمندی های بانوان شهرستان اردستان روز چهارشنبه در آئینی با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، نمایشگاه توانمندی ها و دستاوردهای بانوان شهرستان اردستان با 25 غرفه درحوزه صنایع دستی مانند میناكاری، تیكه دوزی، شیرینی پزی، قلاب بافی، تابلو فرش و گلیم، گل سازی و منبت كاری در محل سالن اجتماعات شهرداری اردستان كار خویش را آغاز كرد.
همچنین غرفه های ظروف تزئینی، گیاهان دارویی، طراحی روی مس، سیاه قلم، عروسك سازی، نمایشگاه عكس، ترشی و محصولات لبنی دامی در كنار غرفه های فروشگاهی به مدت سه روز برای بازدید عموم دایر است.
مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری اردستان در آئین گشایش نمایشگاه دستاوردهای بانوان با تبریك زادروز حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن اظهار داشت: این نمایشگاه نمونه كوچكی از توانمندی های بانوان است و برگزاری برنامه هایی از این دست باعث هم افزایی شده و انگیزه این قشر را برای كار آفرینی بالا می برد.
منصوره آدمیار اضافه كرد: تسهیل بستر عرضه و فروش محصولات خانگی یكی از راهكارهای موجود برای پشتیبانی از بانوان توانمند شهرستان اردستان است چون كه آنها سرمایه های مغفول جامعه در تولید و توسعه كشور هستند و با كارآفرینی و ارائه ایده های نو می توانند در تحقق سیاست اقتصاد مقاومتی گام های بلندی بردارند.
وی بیان كرد: اولویت واگذاری غرفه ها با دانش آموختگان صنایع دستی، هنرمندان، بانوان سرپرست خانوار و بانوان بد سرپرست بوده و تلاش می گردد مسیر كارافرینی و توانمندسازی آنان در قالب نقش آفرینی در اقتصاد خانواده به شكل شایسته ای طی شود.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، نمایشگاه توانمندی های بانوان اردستان، زواره و مهاباد پیش از ظهر ساعت 9 تا 12 و پس از ظهر ساعت 15 تا 19 دایر می باشد.
شهرستان اردستان بر مبنای سرشماری سال 1395 بیش از 42 هزار نفر جمعیت دارد كه نزدیك به 20 هزار و 800 نفر زن هستند.
جمعیت شاغل این شهرستان بیش از 12 هزار و 500 نفر اعلام شده كه افزون بر یك هزار و 940 نفر را بانوان تشكیل می دهند.
این شهرستان در فاصله 118 كیلومتری شمال شرق اصفهان واقع است.
7431/8123


1396/12/16
18:19:56
5.0 / 5
4569
تگهای خبر: اقتصاد , سرپرست , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است