بارش رگباری خراسان رضوی را فرا می گیرد

بارش رگباری خراسان رضوی را فرا می گیرد ثبت آسان: مشهد- كارشناس مركز پیش بینی اداره كل هواشناسی خراسان رضوی اظهار داشت: بارش رگباری باران همراه با وزش باد شدید و كاهش دما از پس فردا 24 فروردین مناطق مختلف این استان را فرا می گیرد.


زهرا مبشری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: به دنبال ورود سامانه جوی بارشی به خراسان رضوی از عصر روز جمعه باران از غرب و جنوب غربی استان آغاز می گردد. بارشهای این سامانه كه با وزش باد شدید لحظه ای همراه است تا روزهای میانی هفته آتی ادامه دارد.
وی ادامه داد: روند رو به افزایش كنونی دمای هوا در مناطق مختلف خراسان رضوی هم همزمان با فعالیت این سامانه بارشی متوقف می گردد و از روز جمعه شاهد كاهش دما در سطح استان خواهیم بود. بر این اساس طی روزهای جمعه تا یكشنبه آتی بیشینه دمای هوا در مناطق مختلف خراسان رضوی به میزان بیش از 15 درجه كاسته می شود.
كارشناس هواشناسی اظهار داشت: بیشینه دمای امروز هوای مشهد 24 درجه پیش بینی شده كه فردا به 26 درجه سلسیوس می رسد. بیشینه دمای هوای این شهر روز جمعه آتی 23 درجه و روز شنبه هم 21 درجه پیش بینی شده اما روز یكشنبه تا 11 درجه سلسیوس كاسته می شود.
وی اضافه كرد: فریمان با كمینه دمای صفر درجه و سرخس با بیشینه دمای 35 درجه سلسیوس به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در طول 24 ساعت گذشته بوده اند. در این مدت بیشترین شدت وزش باد هم از تایباد با سرعت 54 كیلومتر در ساعت گزارش شده است.
1922/3027/1858


1397/01/22
14:45:50
5.0 / 5
4654
تگهای خبر: اداره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است