اتریش با امارات قرارداد نفتی امضا كرد

اتریش با امارات قرارداد نفتی امضا كرد ثبت آسان: وین - شركت نفت و گاز ؛او ام فا؛ اتریش (OMV) روز یكشنبه در جریان سفر صدر اعظم این كشور به امارات متحده عربی قراردادی 1.5 میلیارد دلاری (1.23 میلیارد یورویی) برای مشاركت در دو میدان نفتی دریایی امارات امضاء كرد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، شركت ملی نفت امارات (ADNOC) اعلام نمود كه قراردادی 40 ساله با 'او ام فا' اتریش امضا كرده كه طبق آن 20 درصد سهم میدان های نفتی SARB و 'ام لوءلوء' به شركت اتریشی اعطا می گردد. شركت اتریشی 5.5 میلیارد درهم (معاد 1.5 میلیارد دلار) برای ورود به این میدانهای نفتی پرداخت كرده است.
این قرارداد در مراسمی با حضور 'شیخ محمد بن زاید آل نهیان' ولیعهد امارات و 'سباستین كورتس' صدر اعظم كه برای سفری رسمی به امارات رفته است، به امضای 'احمد الجابر' مدیر شركت نفت امارات و 'راینر سیل' مدیر شركت اتریشی رسید. شركت ملی نفت امارات اعلام نمود كه شركت اتریشی در چندین پروژه دیگر همچون در میدان گاز ترش 'شویحات' هم همكاری می كند.
'یوهان پلاینینگر' معاون شركت او.ام.فا اتریش هم تصریح كرد كه قرارداد با شركت اماراتی گامی در جهت هدف راهبردی این شركت برای دو برابر كردن ذخایر نفت می باشد و پایه ذخایر این شركت را به میزان حدود 450 میلیون بشكه بالا می برد. شركت اتریشی در بیانیه ای اعلام نمود كه میدان نفتی SARB امارات پیش از آخر سال 2018 به تولید می رسد. تولید اولیه میدان 'ام لوء لوء' هم در سه ماهه پایانی سال 2016 شروع شده است.
صدر اعظم اتریش امروز در راس هیاتی وارد امارات شد. مارگارت شرامبوك وزیر اقتصاد اتریش هم صدر اعظم را در این سفر همراهی می كند. كورتس در پیامی توئیتری اعلام نمود كه در دیدار با ولیعهد امارات توسعه روابط اقتصادی با این كشور را مورد بررسی قرار داده و دو طرف در مورد همكاری های فرهنگی و ورزشی هم توافق كردند. وی تصریح كرد كه علاوه بر مسائل اقتصادی درباره مسائل سیاسی همچون مبارزه با داعش هم گفتگو كرده است.
اروپام**1078**3404


1397/02/09
23:25:53
5.0 / 5
4524
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است