آخرین مهلت ثبت نام در آزمون شركت های دانش بنیان

آخرین مهلت ثبت نام در آزمون شركت های دانش بنیان به گزارش ثبت آسان مهلت ثبت نام در آزمون استخدام شركت های خصوصی و دانش بنیان تا فردا ۲۶ شهریور ماه اعلام گردید.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، ثبت نام در نخستین آزمون استخدام شركت های خصوصی و دانش بنیان كشور از ۱۴ شهریور آغاز شده و تا فردا ۲۶ شهریور ماه ادامه دارد. این آزمون به منظور تامین سرمایه انسانی این شركتها و ایجاد شرایط مناسب برای داوطلبان، طرح ریزی و سیاست گذاری شده ست.
داوطلبان می توانند مطابق علاقه و ظرفیتهای خود، مشاغل مورد نظر را حداكثر از دو دسته از هشت دسته شغلی انتخاب كنند. مبلغ مصوب برای انتخاب از اولین دسته شغلی ۵۷هزار ریال است. این مبلغ دریافتی در ازای یك دسته شغلی است.
داوطلب قادر است یك دسته شغلی دیگر را نیز اضافه كند و در آن دسته نیز حداكثر پنج شغل را انتخاب كند. در این صورت، می بایست مبلغ ۳۷۵ هزار ریال دیگر را نیز پرداخت كند. به عنوان مثال اگر داوطلبی حداكثر پنج عنوان شغلی از دسته مدیریتی و حداكثر پنج عنوان شغلی از دسته اجرایی و فنی انتخاب كند ضروری است مجموعا ۹۴۵ ریال پرداخت كند.
همچنین بنا بر اعلام دبیرخانه این آزمون استخدامی، تا ساعت ۱۲ پنج شنبه ۲۳ شهریور ماه، ۹۶ هزارو ۹۴۶متقاضی، نسبت به ثبت اطلاعات خویش در سامانه ثبت نام آزمون استخدام، اقدام كرده اند.
شایان ذكر است ثبت نام این آزمون تا تاریخ ۲۶ شهریور ماه صرفا از طریق سایت آزمون به نشانی www.inre.ir صورت می پذیرد.
 

1396/06/25
22:07:24
5.0 / 5
5835
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است