فرماندار بروجرد:

ورود به بازاركار باید با مهارت آموزی همراه باشد

ورود به بازاركار باید با مهارت آموزی همراه باشد ثبت آسان: بروجرد - معاون استاندارلرستان و فرمانداربروجرد با اشاره به اینكه تحصیل دردانشگاه بیشترجنبه نظریه دارد، اظهار داشت: فارغ التحصیلان دانشگاهی برای ورود به بازاركار باید به دنبال كسب آموزش های عملی و مهارتی باشند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا رضا آریایی روزدوشنبه دردیداركاركنان فنی و حرفه ای امام علی(ع) به مناسبت هفته مهارت درفرمانداری بروجرد برگزارشد، اضافه كرد: فنی وحرفه ای با عرضه آموزش های مهارتی كه بصورت مجانی عرضه می گردد راهكاری مناسب برای تولید اشتغال افراد تحصیل كرده به حساب می آید.
وی اظهارداشت: سنجش دقیق و سخت گیرانه از كسانی كه مهارت را كسب می كنند درجهت بهبود و ارتقا كیفیت مهارت های فنی وحرفه ای عرضه شده نقش موثر و بهتری دارد.
فرماندار بروجرد بیان كرد: مجموعه پرسنل فنی و حرفه ای باید عرضه آموزش های مهارتی را همراه با اخلاق جهت بالابردن حس مسئولیت درافراد مد نظر داشته باشند.
مسئول فنی و حرفه ای امام علی (ع) بروجرد هم دراین نشست اظهار داشت: هفته مهارت فرصتی برای بیان فعالیت ها و نوع عملكرد فنی و حرفه ای است.
رضا دادگرافزود: این مركز داری 12 كارگاه آموزشی در بخش ثابت با تجهیزات آموزشی سنگین و نیمه سنگین و14 تیم سیار با 28 كارگاه آموزشی مشغول عرضه آموزش مهارت در بخش های مختلف هستند.
وی اظهارداشت: درسال گذشته 603 هزار نفر ساعت آموزش به بیش از سه هزار و 200 كارآموز كسب مهارت، دراین مركز عرضه شد كه با عنایت به استفاده و بهره مندی از توان و پتانسیل موجود و همینطور رفع عیوب و برنامه ریزی هایی كه در این مركز صورت گرفته افزایش عملكردی 26درصدی نسبت به سال پیش از آن بود.
هرساله از 31 تیرماه تا 6 مرداد بعنوان هفته ملی مهارت نامگذاری شده است.
7190/7273


1397/05/01
13:23:22
5.0 / 5
5585
تگهای خبر: بازار , كارگاه , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است