همزمان با هفته دولت

48 طرح عمرانی و تولیدی در شهرستان مهریز راه اندازی شد

48 طرح عمرانی و تولیدی در شهرستان مهریز راه اندازی شد ثبت آسان: یزد - همزمان با سومین روز از بزرگداشت هفته دولت (2 الی 8 شهریور)، با حضور استاندار یزد، جمعی از مسئولان محلی و مردم، 48 طرح عمرانی، تولیدی، آموزشی، فرهنگی و كشاورزی در این شهرستان به بهره برداری رسید.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، برای احداث، تكمیل و تجهیز این طرح ها یك هزار و 700 میلیارد ریال از ردیف های بودجه دولتی، مشاركت بخش خصوصی و خیران در شهر مهریز و روستاهای بخش مركزی با اشتغالزایی 200 نفر هزینه شد.
مهمترین طرح ها شامل گازرسانی به دهستان بهادران و گرده كوه، سالن ورزشی دهستان تنگچنار، واحد بوم گردی، زمین چمن مصنوعی، یك واحد تولید كاشی با قطعات بزرگ و یك واحد تولید لوازم و تجهیزات درمانی است.
استاندار یزد در آیین بهره برداری از این طرح ها اظهار داشت: به بركت انقلاب اسلامی و همراهی مردم در 40 سال قبل فعالیت های عمرانی، تولیدی، فرهنگی و آمورشی زیادی در استان انجام شد كه با پیش از انقلاب قابل قیاس نیست.
محمود زمانی قمی با قدردانی از همكاری مردم با دولت اضافه كرد: تمام موفقیت ها با همدلی و همراهی مردم با مسئولان و نظام انجام شده است.
وی با اشاره به اینكه دشمنان همواره به دنبال كتمان موفقیت ها، خدمات نظام و انقلاب به مردم هستند، تصریح كرد: ملت قهرمان و فهیم ایران به خوبی در جریان تلاش های نظام هستند.
مركز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 كیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7536/ 2047/


1397/06/04
16:18:46
5.0 / 5
4504
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است