وزیر تعاون:

پویایی سازمان تامین اجتماعی با وجود مشكلات اقتصادی

پویایی سازمان تامین اجتماعی با وجود مشكلات اقتصادی به گزارش ثبت آسان وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به پویایی سازمان تامین اجتماعی به رغم مشكلات اقتصادی اظهار داشت: با تحمل زخم زبان ها تلاش خواهیم كرد خدمتی در شان مردم عرضه دهیم.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، علی ربیعی روز دوشنبه در آئین كلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بستان آباد اظهار داشت: تمامی تلاش دولت بر این است كه رفاه و آرامش در شهرها و روستاهای كشور در شرایط كنونی و بحرانی منطقه فراهم گردد.
وی شهرستان بستان آباد را دارای سابقه فرهنگی و دینی عنوان نمود و اضافه كرد: بر این اساس تلاش می كنیم این درمانگاه در مدت 48 ماه به بهره برداری برسد.
ربیعی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی با همه مسائل و مشكلات و بحران های اقتصادی كشور هم اكنون پویا بوده و با مدیریت خوب توانسته مشكلات را یكی بعد از دیگری پشت سر بگذارد.
وی با اشاره به اینكه طرح تحول نظام سلامت هزینه های زیادی را به سازمان های بیمه گر تحمیل كرده و متاسفانه گاها مورد بی مهری قرار گرفته اند، اضافه كرد: سازمان های بیمه گر با این وضعیت دست از گسترش خدمات بر نداشته اند.
وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی با اشاره به فعالیت چهار كارخانه از مجموعه شركت های تامین اجتماعی در حوزه بستان آباد، اظهار نمود: تلاش می كنیم آنها وضع خوبی داشته باشند و تلاش بر این است كه سطح اشتغال را حفظ و در صورت نیاز به كار از نیروهای بومی استفاده گردد.
نماینده مردم شهرستان بستان آباد در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با اشاره به اینكه 50 درصد جمعیت شهرستان بستان آباد تحت پوشش تامین اجتماعی هستند، اظهار داشت: متاسفانه بعضی از شهرستان ها با پوشش پنج درصدی صاحب درمانگاه تامین اجتماعی بوده ولی شهرستان بستان آباد با این پوشش هنوز درمانگاه تامین اجتماعی ندارد.
محمد وحدتی اضافه كرد: در این شهرستان چهار كارخانه تامین اجتماعی وجود دارد ولی در آنها از نیروهای بومی استفاده نمی شود.
وحدتی خواهان احداث ساختمان اداری برای اداره كار و بازنشستگان تامین اجتماعی در این شهرستان شد و اظهار داشت: زمین داریم ولی نیازمند مساعت و اعتبار دولتی هستیم.
وی اظهار داشت: در شهرستان بستان آباد 600 كارخانه و واحد تولیدی وجود دارد كه اغلب درآمدهای آنها به تبریز واریز می گردد و در بكارگیری نیروهای بومی در این واحدها كمترین مساعدت صورت گرفته است.
وحدتی تصریح كرد: اگر درآمدهای این واحدها به این شهرستان واریز شود و از نیروهای بومی منطقه در كارخانه هایی كه در حوزه استحفاظی شهرستان قرار دارند استفاده شود، شاهد رفع بیكاری و توسعه شهرستان خواهیم بود.
درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان بستان آباد در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و با اعتبار 70 میلیارد ریال احداث می گردد.
تامین اجتماعی شهرستان بستان آباد، 41 هزار نفر بیمه شده اصلی و تبعی و یك هزار و 400 نفر مستمری بگیر دارد.


 

1396/08/15
19:27:51
5.0 / 5
5107
تگهای خبر: اقتصاد , بیمه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است