یخچال بدون برق و بدون یخ، عكس

یخچال بدون برق و بدون یخ، عكس ثبت آسان: ایسنا نوشت: یك شركت آمریكایی، نوعی یخچال قابل حمل عرضه داده است كه برای كار كردن، نیازی به برق ندارد.یكی از مشكلات حمل مواد غذایی در سفر، نداشتن تجهیزات مناسب برای خنك نگه داشتن آنهاست چونكه نگه داشتن مواد غذایی برای زمان طولانی، به یخچال نیاز دارد و یخچال ها هم با نیروی الكتریسیته كار می كنند. به علاوه، مواد شیمیایی كه از یخچال ها منتشر می شوند، برای جو مضر هستند؛ در نتیجه استفاده از یخچال در طبیعت، با محیط زیست سازگار نیست.
شركت "فنیك"(Fenik)، یك روش جدید و طبیعی برای نگهداری از مواد غذایی عرضه داده است. این شركت، نوعی یخچال كوچك و قابل حمل ابداع كرده كه می تواند مواد غذایی را بدون استفاده از الكتریسیته، خنك نگه دارد. هدف از ابداع این یخچال، عرضه یك روش كم هزینه برای حفظ میوه ها و سبزیجات در مناطق دورافتاده است.
برخلاف یخچال های دیگر كه به تجهیزات الكتریكی مانند پنكه، كمپرسور هوا و پنل های خورشیدی نیاز دارند، این یخچال موسوم به "یوما 60 ال"(Yuma 60L) می تواند مواد غذایی را تنها با استفاده از آب، خنك كند.
یكی از نكات قابل توجه در مورد یوما 60 ال این است كه سبزیجات، به شرایطی گرم تر از یخچال های معمولی تمایل دارند. این یخچال ها دمایی بین 12 تا 18 درجه فراهم می آورد و با نگهداری سبزیجات در رطوبت داخلی بالا، عمر مفید آنها را بالا می برد. این یخچالها، همیشه قابل تنظیم هستند و نیازی نیست كه كاربر، نگران خرید یخ یا اتصال یخچال به پریز برق باشد.
علاوه بر مزایای گفته شده، این یخچال، یك ابزار دوستدار محیط زیست به حساب می آید چونكه به نیروی الكتریسیته نیازی ندارند و مواد شیمیایی مضر را در طبیعت منتشر نمی كنند.
تنظیم و استفاده از یوما، تنها چند ثانیه زمان می برد و انتقال آن، بسیار ساده است.
5656


1397/07/11
13:02:38
5.0 / 5
5069
تگهای خبر: تجهیزات , شركت , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است