استاندار سمنان:

روستا محور توسعه اقتصاد مقاومتی است

روستا محور توسعه اقتصاد مقاومتی است ثبت آسان: سمنان- استاندار سمنان اظهار داشت: روستاها محور توسعه اقتصاد مقاومتی برای افزایش اشتغال و آبادانی در كشور است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، سید شهاب الدین چاوشی روز دوشنبه در نشست مشترك كارگروه اشتغال و توسعه روستایی و عشایری استان سمنان در سالن یادگار امام(ره) اضافه كرد: دولت خویش را موظف به توسعه اقتصادی در مناطق روستایی و محروم كشور می داند و برای اجرای این راهبرد در سال های گذشته برنامه های مطلوبی انجام شد.
وی تصریح كرد: به صورت معمول مناطق روستایی دغدغه افزایش قیمت كالا كه شهرنشینان با آن مواجهند را ندارند و باید با بهره برداری از این ظرفیت برای توسعه اقتصادی استان سمنان بهره برد.
چاوشی افزود: در بحث توسعه اقتصادی، راه اندازی فرودگاه های استان و همینطور عرضه تسهیلات در بخش های مختلف با تلاش مسئولان در دستور كار است كه در كوتاه مدت اثر این اقدام ها مشخص می گردد.
استاندار سمنان افزود: برای افزایش اشتغال و توسعه كسب و كار در استان، هم فكری و همدلی بسیار مطلوبی در میان مسئولان وجود دارد و دولت تدبیر و امید برای رفع گرفتاری های مردم در تلاش است.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، در این نشست، سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، احمد همتی نماینده مردم شهرستان های سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، مسئولان نهادهای اجرایی و فرمانداران شهرستان های استان سمنان م حضور داشتند.
براساس آمار سرشماری نفوس و مسكن 1395، بیشتر از 142 هزار نفر در مناطق روستایی استان سمنان زندگی می كنند.
7339/6103


1397/07/23
14:32:10
5.0 / 5
4590
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است