افزایش اعتبارات اشتغال زایی در خراسان رضوی

افزایش اعتبارات اشتغال زایی در خراسان رضوی به گزارش ثبت آسان مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی اظهار داشت: میزان اعتبارات اشتغالزایی در این استان از 140 میلیارد ریال سال گذشته با حدود چهار برابر افزایش امسال به 540 میلیارد ریال رسیده است.


محمود احمدی روز دوشنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی تابع وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا در گناباد اضافه كرد: 470 واحد صنعتی و 14هزار و 469 نفر متقاضی در سایت كارورزی اشتغال این استان ثبت نام كردند كه دو هزار و 561 نفر از این تعداد تایید شدند.
وی میزان سهم كارورزی اشتغال خراسان رضوی را برای امسال پنج هزار و 265 نفر ذكر و بیان كرد: در قالب این طرح با همكاری اداره كل فنی و حرفه ای با هدف افزایش مهارت آفرینی، آموزشهای لازم به افراد داده می گردد.
مدیركل تعاون، كار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ادامه داد: 81 هزار و 130 نفر از بیمه شدگان تامین اجتماعی در این استان جذب بازار كار شده اند كه این میزان در سطح كشور 400 هزار نفر است.
وی این آماررا نشانگر تلاش دولت برای بهبود فضای كسب و كار توام با پرداخت حق بیمه توصیف كرد.
نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاههای اجرایی زیرمجموعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی با هدف بررسی مسائل و مشكلات این بخشها در گناباد واقع در287 كیلومتری جنوب مشهد برگزار گردید.


 

1396/08/22
19:48:07
5.0 / 5
4748
تگهای خبر: اشتغال , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است