خدمات اقتصادی انقلاب در كهگیلویه و بویراحمد جمع آوری شود

خدمات اقتصادی انقلاب در كهگیلویه و بویراحمد جمع آوری شود ثبت آسان: معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار كهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: دستگاه های اجرایی مختلف خدمات اقتصادی انقلاب اسلامی در 40 پارسال در استان را جمع آوری كرده و به شبهه های موجود در این زمینه پاسخ دهند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا جعفر گوهرگانی روز یكشنبه در دومین نشست كارگروه اقتصادی استان در یاسوج گفت: بر طبق وظایف این كارگروه از استانداران سراسر كشور خواسته شده فعالیت های اقتصادی استان ها در 40 سال سپس انقلاب اسلامی به بهترین شكل جمع آوری شود.
وی اضافه كرد: جمع آوری خدمات اقتصادی صورت گرفته در 40 پارسال سبب اقناع افكار عمومی شده و مردم در جریان خدمات جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بویژه اقتصادی قرار خواهند گرفت.
گوهرگانی بیان كرد: تمامی دستگاه های اجرایی در استان موظف به تدوین كارنامه انقلاب اسلامی در بخش اقتصادی هستند و در تدوین دستاوردها باید به نقاط قوت، توفیق ها و فرصت های به وجود آمده در 40 سال سپس پیروزی انقلاب توجه گردد.
وی با اشاره به ضرورت تولید محتوای مورد نیاز از خدمات نظام اسلامی برای رسانه ها توسط دستگاه های اجرایی، عنوان كرد: باید با برگزاری نشست های تخصصی با نخبگان و صاحب نظران در حوزه های مختلف اقتصادی، ایراد ها و نقاط ضعف بخش اقتصاد را جمع اوری و برای رفع آنها كوشش كرد.
گوهرگانی اشاره كرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی را باید با دوران پیش از انقلاب و همین طور دیگر كشورها مقایسه كرد و برای انجام دادن خدمات بهتر در آینده باید عملكرد گذشته را بررسی كرد.
وی با اشاره به ترسیم افقی برای آینده امیدبخش با نگاه به آرمان های انقلاب اسلامی، اصرار كرد كه نیاز است سئوال ها و شبهه های پیرامون بخش اقتصاد شناسایی و جمع آوری شده و برای آنها پاسخ های مستدل و روشنگرانه نمایش داد.
گوهرگانی تصریح كرد: با عنایت به اختلاف نسلی موجود در كشور و استان، برنامه ای كشوری برای بیان عملكرد 40 ساله انقلاب اسلامی نمایش شده كه افق آینده باید بر طبق آن ترسیم شود.
گوهرگانی با اشاره به چاپ كتابی از دستاوردها و كارنامه اقتصادی 40 ساله انقلاب اسلامی در استان اضافه كرد: نمایشگاهی با همین سوژه در چارچوب كشوری برگزار می گردد كه هم اكنون زمان برگزاری آن مشخص نشده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی كهگیلویه و بویراحمد باز در این نشست اظهار داشت: استان هرچه دارد به بركت انقلاب اسلامی است و پیش از آن مردم این منطقه مصرف كننده محض بودند.
حجت الاسلام سید جواد خاضع اضافه كرد: شبهه هایی كه منافقان و معاندان نظام با پمپاژ اطلاعاتی در حوزه اقتصادی انجام می دهند باید جمع آوری شده و خدمات انقلاب در زمینه های مختلف منتشر شود.
خاضع اظهار داشت: وضعیت اقتصادی را در شرایطی باید بررسی كرد كه جمعیت چند برابر شده و همین طور كشور گرفتار تحریم های ظالمانه است.
وی با اشاره به ضرورت مستندسازی از كارهای اقتصادی انجام شده در استان عنوان كرد: انقلاب اسلامی درهمه حوزه ها نسبت به قبل پیشرفت قابل توجه داشته است.
9928/1662


1397/10/02
20:07:26
5.0 / 5
4326
تگهای خبر: اقتصاد , توسعه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است