وزیرراه: 700 كیلومتر به ظرفیت بزرگراهی كشور افزوده می گردد

وزیرراه: 700 كیلومتر به ظرفیت بزرگراهی كشور افزوده می گردد به گزارش ثبت آسان وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: تا اواسط بهار سال 98 و یا در نهایت آخر این فصل 700 كیلومتر به ظرفیت بزرگراهی كشور افزوده می گردد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، محمد اسلامی پنجشنبه شب در آیین آغاز عملیات قطعه 10 پروژه راه آهن بوشهر- شیراز در شهرستان تنگستان اضافه كرد: در چهلمین سال پیروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ایران این ظرفیت بزرگراهی خدمتی بزرگ برای مردم خواهد بود.
وزیر راه و شهرسازی یادآورشد: اتصالات ریلی در راه برون مرزی و 2 استان كشور در چهلمین سال پیروی انقلاب هم در زمره پروژه های اثرگذار برای ترانزیت كالا و حمل و نقل است كه امسال به بهره برداری می رسند.
اسلامی افزود: اتصال عسلویه و بوشهر به خط ریلی بعنوان 2 مركز برای جابجایی بار و مسافر شهرهای در راه حائز اهمیت می باشد كه امید است با استفاده از ظرفیت فاینانس 450 كیلومتر شبكه ریلی برپایه زمانبندی تمامی قطعات به بهره برداری برسند و بار روی كریدور ریلی شمال و جنوب كشور قرار گیرد.
وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امروز با شروع این پروژه امید مردم استان بوشهر برای تحقق یكی از آرزوهای دیرینه زنده می گردد كه امید است كه با همت مسولان و پیمانكاران روند اجرا پروژه با قدرت ادامه یابد.
وی اضافه كرد: با عنایت به اینكه جاده ها از آبادی و شهرها می گذرند و سبب ترافیك می شوند باید از ظرفیت ریلی با هدف كاهش ازدحام جاده ها حداكثر استفاده صورت گیرد.
اسلامی اظهار داشت: حمل و نقل ریلی از لحاظ اقتصادی هم می تواند صاحبان بار را در هزینه حمل و نقل از قدرت رقابت پذیری بیشتری برخوردار كند.
وی بیان كرد: منابع اقتصادی كشور محدود است ولی با وجود همه این محدودیت ها در دولت های یازدهم و دوازدهم اقدام های مهمی در زمینه خدمت رسانی به مردم انجام شده است.
اسلامی یادآورشد: مسولان شانی جز خدمتگزاری به مردم ندارند و مردم هم استحقاق برخورداری از بهترین ها را دارند.
وی اظهار داشت: ما مسئولان باید همواره خودمان را مكلف به عرضه خدمت بی منت بدانیم.
اسلامی اظهارداشت: نسل جدید باید بتواند در توسعه و شكوفایی اقتصادی و آن هم در شرایطی كه در مقابل جنگ اقتصادی به شیوه تروریستی قرار داریم نقش آفرینی كند.
وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: امید است با توسعه فعالیت های اقتصادی و توسعه كیفی بخش اقتصادی شاهد رونق اشتغال، تولید و معیشت مردم باشیم.
7212/6045


1397/10/27
22:12:31
5.0 / 5
4304
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است