امام جمعه موقت اهل سنت كرمانشاه:

مردم نیازمندان را در ایام سرد زمستان تنها نگذارند

مردم نیازمندان را در ایام سرد زمستان تنها نگذارند ثبت آسان: امام جمعه موقت اهل سنت كرمانشاه با اشاره به فصل سرما، از مردم و افراد متمول جامعه خواست به فكر نیازمندان باشند و آنها را در این روزهای سرد تنها نگذارند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا؛ ماموستا مُلا عزیز كُرد بهمنی با اشاره به نیاز شدید اقشار كم درآمد جامعه به وسایل گرمایشی و پوشاك گرم، از مردم خواست كه در صورت تمكن مالی و یا وجود وسایل گرمایشی و پوشاك نیاز این عزیزان را مرتفع كرده و با این عمل زیبا و خداپسندانه، شكرگزار نعمت های بیشمار و فراوان خداوند باشیم.
خطیب جمعه موقت اهل سنت كرمانشاه در ادامه خطبه ها با اشاره به اینكه بر طبق آموزه های دینی یكی از اركان عبادات و شعایر دینی اخلاص می باشد، اظهار داشت: اخلاص یعنی اینكه طاعات و عبادات و تمام اعمال صالح خودرا از هرگونه آلودگی و آمیختگی به غیر خدا، خالص كرده و انگیزه ای جز تقرب به درگاه خداوند وجود نداشته باشد.
ماموستا كُردبهمنی در مورد مراتب اخلاص باز اضافه كرد: خالص كردن و پاكیزه نمودن عمل از غیر خدا مراتبی دارد و هر چه درجه اخلاص بیشتر باشد، عمل ارزش بیشتری نزد خدا پیدا می كند.
او گفت: اخلاص خالص فرد را به هدف و مقصود نزدیك تر كرده و شخص را زودتر به كمال مطلوب خود می رساند و هرچه درجه اخلاص كمتر باشد، به همان اندازه از ارزش عمل كاسته شده و شخص از كمال مطلوب باز می ماند و از این رهگذر درجات مومنان در نزد خداوند متفاوت خواهد بود.
3033/8066


1397/10/29
14:54:47
5.0 / 5
4423
تگهای خبر: سند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است