رئیس كل دادگستری گیلان:

مسئولان برای تامین كالاهای اساسی مورد نیاز مردم تلاش كنند

مسئولان برای تامین كالاهای اساسی مورد نیاز مردم تلاش كنند ثبت آسان: رئیس كل دادگستری گیلان با اشاره به ضرورت تامین كالاهای اساسی مورد نیاز مردم با قیمت مناسب اظهار داشت: لازم است تا دستگاه های مسئول ضمن توجه به دغدغه تولیدكنندگان در تامین مواد اولیه، بر امر توزیع كالاهای اساسی نظارت مستمر و جدی تری داشته باشند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، احمد سیاوش پور در نشست شورای مدیریت جلوگیری از وقوع جرم استان با اشاره به اینكه یكی از اهداف دشمنان، اعمال فشار به واسطه تحریم های اقتصادی و به دنبال آن ایجاد نارضایتی در مردم است اظهار نمود: مسئولان باید در حل مشكلات همسو و همراه بوده و با اتحاد جمعی در تقابل با نقشه های شوم دشمنان گام بردارند.
وی با اشاره به ضرورت تامین كالاهای اساسی مورد نیاز مردم با قیمت مناسب خاطرنشان كرد: لازم است تا دستگاه های مسئول ضمن توجه به دغدغه تولیدكنندگان در تامین مواد اولیه، بر امر توزیع كالاهای اساسی نظارت مستمر و جدی تری داشته باشند تا این اطمینان در مردم حاصل شود كه كالای مورد نیاز به قیمت مصوب به دست مصرف كننده می رسد.
رئیس شورای قضایی گیلان ضمن اشاره به در پیش بودن تعطیلات سال نو، گردشگری را صنعتی پیشرو در دنیا خواند و اضافه كرد: مهم ترین عامل جذب توریست مهیا كردن بسترهای مناسب و تامین امنیت مسافران است.
وی با اشاره به اینكه همه ساله در روزهای نوروز تعداد زیادی از هموطنان به استان های شمالی سفر می كنند خاطرنشان كرد: ورود گردشگران و میهمانان نوروزی نه تنها تهدیدی برای استان نبوده بلكه نشانه ای از ظرفیت بالای این منطقه و فرصتی برای جذب توریست و ارتقاء درآمد اهالی به حساب می آید.
سیاوش پور با اشاره به اینكه طبق آمار، 70 درصد فوتی های سوانح رانندگی، موتورسواران و عابرین پیاده هستند اظهار داشت: دستگاه های مرتبط و نهادهای متولی باید مانند سالیان گذشته با تشكیل گشت های ویژه در تامین امنیت راه ها و جاده ها و همینطور بهسازی خط كشی ها و روشنایی معابر و نصب تابلوهای راهنما اقدام نمایند.
رئیس كل دادگستری گیلان در انتها با تاكید بر ضرورت نظارت جدی تر بر مراكز تهیه و توزیع مواد غذایی در روزهای نوروز تصریح كرد: نیاز است تا دستگاه های مسئول در بخش بهداشت، گروه های بازرسی را برای نظارت و سركشی بر فروشگاه ها و رستوران های بین راهی و سایر مراكز مواد غذایی در روزهای نوروز اعزام كنند.
1397/12/11
17:40:44
5.0 / 5
4346
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , رئیس , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است