ثبت نخستین شركت دانش بنیان در سبزوار

ثبت نخستین شركت دانش بنیان در سبزوار به گزارش ثبت آسان مدیر مركز رشد واحدهای فناوری دانشگاه حكیم سبزواری از ثبت نخستین شركت دانش بنیان در این دانشگاه آگاهی داد.


رضا سهیلی در مراسم تقدیر از فعالین این شركت در سبزوار بیان اینكه اولین شركت دانش بنیان سبزوار به همت مركز رشد واحدها فناور دانشگاه حكیم در سبزوار ثبت شده است اظهارداشت: در این واحد ۱۲شركت فناور مستقر هستند كه در حال طی مراحل برای ثبت به عنوان شركت دانش بنیان می باشند.
 
وی با اشاره به اینكه چهار مورد از شركت ها در مرحله رشد و هشت مورد در مرحله پیش رشد فعالیت خود را ادامه می دهند تاكید كرد: امبد آن می رود تا پایان سال جاری دو شركت دیگر بتوانند خود را در زمینه تولید محصول به عنوان شركت دانش بنیان به ثبت برسانند.
 
سهیلی فرد در ادامه با اشاره به حمایت های دانشگاه حكیم به صورت مادی و معنوی تصریح كرد: طی مدت زمانی كه شركت در مرحله رشد و پیش رشد قراردارند مورد حمایت هستند و در صورت مشاهده عدم پیشرفت در زمان مشخص و در جا زدن و نبود رغبت برای پیشرفت این شركت ها از چرخه حمایت دانشگاه حكیم خارج می شوند.
 
مدیر مركز رشد واحدهای فناور دانشگاه حكیم سبزواری با بیان اینكه تا كنون محصولاتی نظیر بازی ربات از شركت های این مركز خریدار شده است عنوان كرد: محصولات دیگری در این شركت ها از قبیل دستگاه هوشمند كنترل نور نورافكن، ساخت انواع دستگاه كنترل موتورهای سه فاز و تك فاز با نرم‌افزار اندروید ساخته شده است.
 
وی تاكید كرد در این مركز ۱۰نفر به صورت مستقیم وارد بازار كار شده اند.
1396/04/21
17:44:32
5.0 / 5
5617
تگهای خبر: ثبت , شركت , دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است