تاكید دادستان یزد بر استمرار نظارت دقیق بر عملكرد بازار

تاكید دادستان یزد بر استمرار نظارت دقیق بر عملكرد بازار به گزارش ثبت آسان دادستان عمومی و انقلاب استان یزد بر لزوم استمرار نظارت دقیق بر عملكرد بازار تاكید نمود.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، علی اكبر شمس در كارگروه تنظیم بازار استان كه با حضور مدیران دستگاه های مرتبط و عضو در استانداری یزد برگزار شد، ساماندهی امور بازار به برگزاری جلسات مستمر و البته احساس مسئولیت بیشتر از پیش دستگاه های اجرایی و نظارتی استان نیاز دارد، اظهار نمود: سیستم قضائی استان یزد آماده هرگونه حمایت و همراهی در جهت بهبود شرایط بازار در سطح استان است.
وی اضافه كرد: ساماندهی بازار میوه و تره بار مستلزم عملیاتی كردن تصمیمات كارگروه تنظیم بازار است.
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد در ادامه با اشاره به غیبت مستمر عوامل شهرداری در جلسات كارگروه تنظیم بازار استان، اظهار داشت: با عنایت به شرح وظایف و همینطور نقش شهرداری در بهبود بخشیدن وضعیت بازار میوه و تره بار استان حضور این افراد صاحب نظر این نهاد در جلسات ساماندهی ضروری می باشد.
شمس خاطرنشان كرد: خوشبختانه پس از اعلام نیاز به نیروی كمكی عوامل بسیج اصناف، سپاه و نیروی انتظامی به خوبی آمادگی خویش را برای مقابله با بی قانونی در حوزه بازار بخصوص میوه و تره بار استان یزد اعلام نمودند.
وی در انتها نظارت بر نحوه قیمت گذاری و فروش انواع مواد غذایی را از دیگر لزوم های اجرایی مدیریت بازار در استان یزد دانست و بیان كرد: با عنایت به عدم تناسب قیمت ها در سطح استان، دستگاه قضائی آماده هر گونه همكاری در جهت نظارت بیشتر بر قیمت ها است.
1398/02/16
14:45:23
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: بازار , فروش , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است