درخواست مطهری از رئیس قوه قضائیه درباره دادگاه محمدرضا خاتمی

درخواست مطهری از رئیس قوه قضائیه درباره دادگاه محمدرضا خاتمی ثبت آسان: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با عرضه پیشنهادی در خصوص حضور موسوی، كروبی و احمدی نژاد بعنوان آگاه در دادگاه محمدرضا خاتمی، از رئیس قوه قضاییه خواست خط قرمز مصنوعی درباره انتخابات ۸۸ و محصورین را بشكند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، علی مطهری در یادداشتی با عنوان «دادگاه پر بركت» كه در اختیار ایسنا قرار داد، نوشت:
«محاكمه آقای محمدرضا خاتمی به خاطر ادعای ۸ میلیون رأی تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸ فرصت مغتنمی است كه یك مرتبه برای همیشه پرونده حوادث سال ۸۸ كه باعث تفرقه میان بخشی از ملت و كاهش سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی شده است رسیدگی و بسته شود. پیشنهاد می كنم در این دادگاه از آقایان موسوی، كروبی و احمدی نژاد بعنوان آگاه دعوت شود تا حقیقت ماجرا روشن شود. كاری كه باید در ماههای اول این حوادث انجام می شد یعنی محاكمه علنی متهمان این حوادث، خوب است لااقل در چارچوب حضور این متهمان در این دادگاه بعنوان مطلع، صورت پذیرد.
نباید گفته شود اگر فرضا ادعای آقای خاتمی ثابت شود نظام صدمه می بیند، بلكه نظام از پنهان كاری، عدم شفافیت و بحث درباره فتنه ۸۸ را خط قرمز تلقی كردن، صدمه می بیند. نظام هیچ گاه از صداقت و حقیقت جویی صدمه نمی بیند بلكه سرمایه اجتماعی آن افزایش می یابد.
با این اقدام یعنی حضور آن سه تن در دادگاه آقای محمدرضا خاتمی بعنوان مطلع، تكلیف محصوران هم روشن می شود. از جناب آقای رئیسی، رئیس محترم قوه قضائیه می خواهم كه این خط قرمز مصنوعی را بشكنند و كاری را كه قوه قضائیه باید ۱۰ سال پیش انجام می داد، امروز انجام دهند.»
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، دومین جلسه دادگاه «محمدرضا خاتمی» دبیركل پیشین حزب مشاركت، به افترا ادعای تقلب در انتخابات سال ۸۸، روز گذشته (شنبه) در شعبه ۱۰۵۷ دادگاه كاركنان دولت برگزار گردید.
1398/03/12
15:42:03
5.0 / 5
4867
تگهای خبر: رئیس , سرمایه , مشاركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است