بازار ایران فرصتی برای سرمایه گذاران می باشد

بازار ایران فرصتی برای سرمایه گذاران می باشد به گزارش ثبت آسان معاون اقتصادی سفیر كره جنوبی در دیدار با شهردار كلانشهر رشت اظهار داشت: بازار ایران فرصت بزرگی برای سرمایه گذاران است.


به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی شهرداری رشت به خبرگزاری ایرنا، یان سونگ كینگ در این دیدار اضافه كرد: در اطراف بازار ایران، بازارهای منطقه ای وجود دارد و ما هم همه تلاش خویش را به كار می گیریم تا مدل جدید كسب و كار بین ایران و كره جنوبی انجام گیرد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های استان گیلان تصریح كرد: امكانات زیادی برای سرمایه گذاری در زمینه شیلات و خاویار، گردشگری و صنایع مختلف در گیلان وجود دارد.
وی با بیان این كه شركت های خصوصی در گیلان همكاری بسیار خوبی برای جذب گردشگر خارجی به ایران دارند، اظهار نمود: این موارد به دفتر مركزی ما در سئول ارسال می گردد تا مطالعات و نیاز سنجی های اولیه برای سرمایه گذاری در منطقه انجام شود.
معاون اقتصادی سفیر كره جنوبی ابراز امیدواری كرد تا دو كشور بتوانند در زمینه فناوری، افزایش دانش فنی با هم همكاری های خوبی داشته باشند.
وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این كه با دیدن رشت تحت تاثیر قرار گرفته است، افزود: بسترهای مناسبی برای فعالیت های اقتصادی در رشت وجود دارد و از شهردار این كلانشهر تشكر می كنم كه شانس شناخت خوب از رشت را برای ما فراهم كرد.
شهردار كلانشهر رشت هم در این نشست با اشاره به پنجاه و پنجمین سالگرد ارتباط دیپلماسی ایران و كره جنوبی بیان كرد: این سبب مباهات است كه امروز در شهر فرهنگ دوست رشت میزبان سفیرانی از كره جنوبی هستیم.
مسعود نصرتی با تشریح اقلیم و شرایط مشترك بین استان گیلان بخصوص شهر رشت و كشور كره جنوبی تصریح كرد: امروز فرصت ارتباط ویژه برای برخورداری از این امتیازات فراهم شده است.
وی با بیان این كه با عنایت به وجود منطقه آزاد مطمئنا شرایط برای تعاملات اقتصادی و گردشگری بین دو كشور برقرار است، افزود: امیدواریم پررنگ تر و با اقتدارتر از گذشته در كنار هم باشیم.
شهردار رشت با بیان ظرفیت های گردشگری در گیلان اظهار نمود: این استان می تواند بستر خوبی برای سرمایه گذاران باشد.
وی با تاكید بر به وجود آوردن نقش برد - برد در برنامه های پیش روی دو كشور اظهار داشت: ما در رشت و گیلان این شرایط را برای سرمایه گذار قائل هستیم كه شرایط مهیاتری از جایگاه برد-برد داشته باشد.
وی خاطرنشان كرد: اعتقاد ما بر این است كه برنده واقعی هر قرارداد در گیلان ما هستیم چون كه عمران و آبادی در این استان صورت می گیرد، سرمایه گذار هم باید حتما پیروز اقتصادی هر قرارداد باشد.
در این نشست تعدادی از اعضای شورای اسلامی كلانشهر رشت هم حضور داشتند.
خبرنگار: شادی خورشیدی سدهی ** انتشاردهنده: بابایی
7286 /6030

 

1396/09/02
13:38:28
5.0 / 5
5044
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است