محمودی شاه نشین:

افشاگری مفاسد نباید پتكی برای كوبیدن بر سر جناح های سیاسی شود

افشاگری مفاسد نباید پتكی برای كوبیدن بر سر جناح های سیاسی شود به گزارش ثبت آسان یك عضو كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها با تاكید بر اینكه افشاگری و مبارزه با مفاسد اقتصادی سبب جلب اعتماد مردم به عدالت نظام اسلامی می شود، اظهار داشت: البته بعضی از جناح های سیاسی هم به دنبال گرفتن ماهی خود از این افشاگری ها هستند.


محمد محمودی شاه نشین در گفتگو با ایسنا با اشاره به لزوم برخورد با مفسدان بیان كرد: قوه قضاییه با یك انرژی جدید و با جدیت به مبارزه با مفسدان اقتصادی ورود كرده است. مبارزه با فساد و افشاگری های قوه قضاییه سبب می شود تا اعتماد مردم به مسؤلان و دستگاه های مختلف جلب شود كه جای تقدیر و تشكر دارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: نكته ای كه وجود دارد گاها این است كه با عنایت به نزدیك بودن انتخابات مجلس عده ای تلاش می كنند از آب گل آلود ماهی بگیرند. بعضی از جناح های سیاسی هم به دنبال گرفتن ماهی خود از این افشاگری ها هستند. صدا وسیما و اصحاب رسانه و همه بخش ها باید توجه داشته باشند كه مبحث اصلی مبارزه صادقانه با فساد است و افشاگری ها نباید تبدیل به ابزاری برای كوبیدن بر سر جناح های سیاسی شود.
نماینده مردم شهریار در مجلس خاطرنشان كرد: یكی از اهداف نطام اسلامی برقراری عدالت اجتماعی و مبارزه با مفسدان است و این تكلیف بر گردن همه مسؤلان نظام است و همه موطف هستیم راه هر مسیری كه به فساد ختم می شود را ببندیم.
وی ادامه داد: تعلل در مبارزه با فساد سبب می شود تا اعتماد مردم نسبت به عدالت اسلامی خدشه دار شود و از جانب دیگر ثبات اجتماعی هم بر هم خواهد خورد.1398/06/02
13:24:42
5.0 / 5
4127
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است