رئیس كل دادگستری استان اردبیل:

كمیته قضایی به دنبال رفع موانع تولید است

كمیته قضایی به دنبال رفع موانع تولید است به گزارش ثبت آسان رئیس كل دادگستری استان اردبیل اظهار داشت: كمیته قضایی به دنبال رفع نگرانی و موانع تولید سرمایه گذران در استان است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، هشتمین جلسه كمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری، تولید و اشتغال در دادگستری كل استان اردبیل برگزار گردید. در این نشست پرونده سه واحد تولیدی و سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران آنها بررسی و تصمیمات مقتضی در مورد موانع و مشكلات موجود بر سر راه بهره برداری آنها گرفته شد.

ناصر عتباتی با اشاره به تاكیدات مقام معظم رهبری در مورد شعار سال و اهمیت رونق تولید، خواهان همكاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی با صاحبان سرمایه و یاری رسانی آنها در توسعه امر تولید شد.
وی افزود: مسئولین باید تمام تلاش خویش را جهت استفاده حداكثری از ظرفیتهای اقتصادی منطقه بكار ببندند و مسیر توسعه اقتصادی استان را برای آنها تسهیل كنند در این راستا دستگاه قضایی استان هم از تمام ظرفیت خود در این خصوص استفاده می نماید.
وی با اشاره به اینكه كمیته قضایی استان به دنیال رفع نگرانی سرمایه گذران در استان است، افزود: مسائل و مشكلات شركت سرمایه گذاری شركت طلایه داران در این كمیته بررسی گردید و مقرر شد در صورت آماده گی لازم برای ادامه تكمیل این پروژه زمانبندی مشخصی در نظر گرفته شود تا به رفع تمامی مشكلات موجود بر سر راه این پروژه منجر شود.

به قول عتباتی دستگاه های متولی باید از شركتهای مشابه طلایه داران حمایتهای لازم را داشته باشند تا منجر به بهره برداری شوند.

در این نشست مشكلات برخی از سرمایه گذاران بخش خصوصی استان اردبیل بررسی گردید.1398/06/28
13:36:43
5.0 / 5
4693
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است