برگزاری همایش معرفی سامانه دادور در اراك

برگزاری همایش معرفی سامانه دادور در اراك به گزارش ثبت آسان مدیركل امور اقتصادی و دارایی استان مركزی اظهار داشت: همایش یك روزه معرفی سامانه دریافت، رسیدگی و پاسخگویی به شكایات متقاضیان مجوزهای كسب و كار (دادور) با حضور معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی روز چهارشنبه هشتم آذرماه در اراك برگزار می گردد.


حسن میرزاخانی عصر دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: این همایش با هدف كمك به بهبود محیط كسب و كار استان با استفاده از كاهش موانع اداری و تسریع در ارائه خدمات و مجوزها به فعالان اقتصادی برگزار می گردد.
وی ادامه داد: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده این همایش با حضور مدیران دستگاه های اجرایی و كاربران سامانه دادور كه توسط استانداری مركزی استعلام و معرفی شده اند، برگزار می گردد.
دبیر این همایش تصریح كرد: با هماهنگی های انجام شده استاندار استان مركزی به عنوان رییس همایش در مورد بهبود محیط كسب و كار و معاون امور اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی آموزش هم در مورد نحوه كاربری سامانه دادور سخنرانی می كنند.
میرزاخانی اظهار داشت: عصر روز چهارشنبه هم نشستی با فعالان بخش خصوصی و با محوریت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی استان برگزار و توضیحات لازم درمورد سامانه دادور و نحوه كاربری و استفاده آن برای تمامی فعالان اقتصادی عرضه می گردد.
استان مركزی با مساحتی معادل 29 هزار و 127 كیلومترمربع، هشت و یك دهم درصد از مساحت كل كشور را در برگرفته است.
این استان از شمال به استان های تهران و قزوین، از غرب به استان همدان، از جنوب به استان اصفهان و لرستان و از شرق به استانهای قم و اصفهان محدود است.
بر اساس سرشماری سال قبل یك میلیون و 429 هزار و 475 نفر جمعیت دارد.
اصالت تاریخی، وسعت منابع مادی، انسانی و توانمندی های تولیدی و سرمایه گذاری به خصوص در بخش صنعت، سبب شده است استان مركزی از ابتدای فرآیند جذب سرمایه گذاری خارجی در كشور (از تصویب قانون جلب و حمایت سرمایه های خارجی 1334) همواره یكی از مقاصد جذب سرمایه گذاران خارجی باشد.

 

1396/09/06
23:28:00
5.0 / 5
5211
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است