برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی كشاورزی در قزوین

برگزاری هشتمین نمایشگاه تخصصی كشاورزی در قزوین به گزارش ثبت آسان هشتمین نمایشگاه تخصصی كشاورزی، ماشین آلات، ادوات، تجهیزات، آبیاری و نهاده ها سه شنبه شب در آیینی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مسئولان در شركت نمایشگاههای بین المللی قزوین راه اندازی شد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، این نمایشگاه با حضور بیش از 60 موسسه و شركت داخلی و نمایندگان شركت های وابسته در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی قزوین دایر شده است.
مدیرعامل شركت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار داشت: تولید فضای رقابتی جهت ورود به بازارهای جدید، ارائه توانمندی های مشاركت كنندگان، دریافت سفارش از مشتریان جدید و تعامل بین كانال های توزیع و تولید نمایندگی، تبادل اطلاعات و تجربیات در بخش كشاورزی از اهداف برگزاری این نمایشگاه به حساب می آید.
هادی طاهرخانی با اشاره به اینكه این نمایشگاه به مدت چهار روز دایر خواهد بود، اضافه كرد: معرفی كالاها و خدمات جدید مشاركت كنندگان، سنجش توان رقابتی مشاركت كنندگان، افزایش میزان تبلیغات در سطح عموم، تحقیق بازار و بازاریابی از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
وی تصریح كرد: مشاركت كنندگان در این نمایشگاه از استان های اصفهان، زنجان، قزوین، خراسان رضوی، مازندران، البرز، گیلان، همدان حضور دارند.
هشتمین نمایشگاه كشاورزی، نهاده ها، آبیاری، آبرسانی، صنایع و ماشین آلات تا 10 آذر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین از ساعت 15 تا 21 پذیرای علاقه مندان است.

 

1396/09/07
00:15:02
5.0 / 5
4681
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است