معاون استاندار؛

جهتگیری عادلانه در برنامه ریزی توسعه ای

جهتگیری عادلانه در برنامه ریزی توسعه ای به گزارش ثبت آسان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری كردستان اظهار داشت: برنامه ریزی توسعه ای باید جهتگیری عادلانه داشته باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، حسین فیروزی شامگاه چهارشنبه در هفتمین جلسه شورای اداری با حضور اعضای كمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در سالن دانشگاه پیام نور سقز با اشاره به وجود 140 هزار حلقه چاه غیرمجاز در آذربایجان غربی و منافات این مورد با احیای دریاچه ارومیه، اضافه كرد: مخالفت با آبیاری یك هزار هكتار زمین های كشاورزی كردستان ناعادلانه و غیر منطقی است.
وی با اشاره به تدوین برنامه های مناسب از جانب صاحبنظران استان برای توسعه كردستان اظهار نمود: اجماع نظر مناسبی بین مدیران اجرایی و نمایندگان برای توسعه كردستان شكل گرفته است.
او حضور 14 عضو كمیسیون برنامه و بودجه مجلس را در كردستان فرصت ویژه ای برای شناساندن ظرفیت ها و اولویت های توسعه ای كردستان خواند و اظهار نمود: اگر تغییرات ویژه ای در حوزه زیرساخت های استان به خصوص حوزه راه تولید شود، اتفاقات مناسبی به لحاظ توسعه ای اتفاق می افتد.
فیروزی با اشاره به مشكلات تنها فرودگاه استان در سنندج عنوان كرد: برای افزایش میل سفر سرمایه گذاران به كردستان برای سرمایه گذاری، تكمیل و افتتاح فرودگاه سقز بسیار ضروری است.
فیروزی ادامه داد: توسعه ریلی در استان همچون؛ راه آهن همدان- سنندج و راه آهن میاندوآب- سقز و استفاده از ظرفیت آب های استان برای كشاورزی زمین های پایاب سدها، باید به جد دنبال شود.
این مقام مسئول اظهار داشت: وظیفه دولت آماده سازی زیرساخت های اساسی و اصلی است و مردم هم باهوشمندی در جهت سرمایه گذاری و تولید و اشتغال بیشتر گام برخواهند داشت.
سقز در 190 كیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

 

1396/09/08
22:53:06
5.0 / 5
4842
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است