حمایت از سرمایه گذاران اقتصادی در گیلان

حمایت از سرمایه گذاران اقتصادی در گیلان به گزارش ثبت آسان استاندار گیلان اظهار داشت: حمایت از سرمایه گذاران طرح های اقتصادی در حوزه صادرات و تجارت در جهت تحقق سیاست های راهبردی اقتصاد مقاومتی در این استان می باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا مصطفی سالاری روز پنجشنبه در نشست رسانه ای با خبرنگاران آستارا در فرمانداری این شهرستان اضافه كرد: با 25 نفر از مدیران استانی برای بررسی مسائل اقتصادی آستارا در این شهرستان حضور یافتیم و نظیر این نشست ها در دیگر شهرستان های گیلان برای رفع موانع سرمایه گذاری برگزار می شود.
وی با اشاره به اینكه آستارا در استان و كشور از اهمیت برخوردار است، افزود: از ظرفیت های آستارا برای رفاه مردم باید استفاده گردد تا معضل بیكاری ریشه كن شود.
سالاری از بندر آستارا بعنوان ظرفیت مهم اقتصادی نام برد و اظهار نمود: در بندرهای نسل سوم به بسته بندی كالاها بعنوان اصل مهم توجه می گردد اما در بندر آستارا به این فرصت مهم توجه نشده است.
وی خاطرنشان كرد: آستارا در آینده با تاكید بر ظرفیت های گمرك، بندر و راه آهن به قطب اقتصادی تبدیل خواهد شد و با شهرستان ها و استان های دیگر رقابت خواهد نمود.
** افتتاح یك واحد صنعتی با حضور استاندار در آستارا
با حضور استاندار گیلان یك واحد تولید شیرآلات صنعتی در شهرك صنعتی آستارا به بهره برداری رسید.
احمد علی شهیدی مدیرعامل شهرك های صنعتی گیلان در آئین افتتاح این واحد صنعتی اظهار داشت: این واحد در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع با 30 میلیارد ریال سرمایه گذاری و 40 نفر اشتغالزایی احداث شده است.
وی ادامه داد: 15 واحد تولیدی با 150 نفر اشتغالزایی در شهرك صنعتی آستارا فعال است.
سردهنه رودخانه مرداب آستارا هم با اعتباری بالغ بر 56 میلیارد ریال برای كنترل سیلاب به بهره برداری رسید.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان واقع شده است.

 

1396/09/09
00:07:11
5.0 / 5
5166
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است