اسپار ایتالیا، حامی مالی تحقیقات پزشكی

اسپار ایتالیا، حامی مالی تحقیقات پزشكی ثبت آسان: دِسپار آسپیاگ، شریك تجاری اسپار در شمال ایتالیا، اسپانسر اصلی رویداد ˮPink Runˮ 2019 در شهر پادووا بود؛ رویدادی كه تمركزش بر جذب سرمایه برای تحقیقات پیرامون سلامت زنان است. یكبار دیگر حضور شركای تجاری اسپار موفقیت آمیز بود و از 7500 ثبت نام كننده این رویداد، 75 هزار یورو كمك مالی جمع آوری شد.تمركز اصلی این رویداد روی دو بیماری مهم بود: تالاسمی بعنوان یك بیماری خونی كمیاب و سرطان سینه. درآمد حاصل از این رویداد به دو مؤسسه "اتحادیه تالاسمی وِنِتو" و "بنیاد سرطان وِنِتو" اختصاص یافت. این كمك ها به تحقیقات برای بهبود وضعیت طول عمر افراد مبتلا به تالاسمی و تشخیص زودرس سرطان سینه در خانم های ۴۰ تا ۵۰ ساله تخصیص خواهد یافت. این دهمین رویداد "Pink Run" به شمار می رفت كه هدفش ایجاد آگاهی درباره اهمیت ورزش و فعالیت بدنی در سبك زندگی سالم می باشد. ظرف ده سال قبل این رویداد در ۱۵ پروژه مختلف خیریه محلی داوطلبانه، بیشتر از ۳۲۰ هزار یورو كمك مالی جمع آوری كرده است.
فابیو دونا، مدیر بازاریابی دِسپار آسپیاگ با پررنگ كردن اهمیت "Pink Run" اظهار داشت: " ما این رویداد را به هیچ عنوان از دست نمی دهیم. این رویداد جشنی است كه زنان، قهرمانش هستند و دربرگیرنده ارزش های ریشه ای ماست: نوع دوستی و تعامل. ما این رویداد را با تمامی سرفصل هایش حمایت می كتیم. ""Pink Run" ۲۰۲۰ روزهای ۹ و ۱۰ می (۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) در میدان "پراتو دلا واله" انجام خواهد شد.
درباره اسپار ایتالیا
اسپار ایتالیا مجوز فعالیت خودرا در سال ۱۹۵۹ از اسپار اینترنشنال دریافت كرد. نخستین فروشگاه در سال ۱۹۶۰ راه اندازی شد و اسپار تبدیل به نخستین شریك تجاری این كشور در حوزه خرده فروشی و عمده فروشی شد. اسپار ایتالیا كه در این كشور تحت عنوان دِسپار شناخته می شود، مجوز فعالیت به شركای منطقه ای را می دهد تا همگی در كنار هم برای رشد برند در این كشور تلاش كنند.
2121


منبع:

1398/11/29
15:07:57
5.0 / 5
4768
تگهای خبر: بازار , بازاریابی , پروژه , ثبت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است