مدیركل تعزیرات حكومتی استان گیلان اعلام كرد

كشف مقادیر بسیاری الكل و دستكش احتكار شده در گیلان

كشف مقادیر بسیاری الكل و دستكش احتكار شده در گیلان ثبت آسان: مدیركل تعزیرات حكومتی استان گیلان از كشف افزون بر 18 هزار لیتر الكل، 64 هزار ماسك و 54 هزار جفت دستكش اختفا و احتكار شده آگاهی داد.به گزارش ثبت آسان به نقل از اداره كل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حكومتی، منصور انصاری اظهار نمود: سوم تا ۲۹ اسفند ماه گذشته، ۳۸۰ واحد شامل داروخانه، لوازم پزشكی و شركت های تولیدی تهیه الكل و مواد ضدعفونی كننده در گشت مشترك تعزیرات حكومتی بازرسی شده اند.

وی اضافه كرد: در این بازرسی ها تعداد ۶۴ هزار و ۳۵۷ عدد ماسك، ۵۴ هزار و ۴۶۸ جفت دستكش و ۱۸ هزار و ۷۳۵ لیتر الكل و ۲۸ هزار و ۸۳۰ عدد اقلام پزشكی دیگر مورد احتكار و اختفا از واحدهای یاد شده كشف و به دانشگاه علوم پزشكی تحویل گردید.

مدیركل تعزیرات حكومتی استان گیلان تعداد پرونده های تشكیل شده را ۹۵ فقره عنوان و اشاره كرد: تابحال با رسیدگی به برخی از این پرونده ها متخلفان افزون بر ۶۵ میلیون تومان جریمه شدند.

انصاری اشاره كرد: مردم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این ارتباط با سامانه ۱۳۵ تعزیرات حكومتی و یا ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تماس بگیرند.
منبع:

1399/01/05
23:57:43
5.0 / 5
3261
تگهای خبر: اداره , تولید , سازمان , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است