ارسال 300هزار لیتر نفت سفید از همدان به مناطق زلزله زده كرمانشاه

ارسال 300هزار لیتر نفت سفید از همدان به مناطق زلزله زده كرمانشاه ثبت آسان: همدان - ایرنا - مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان اظهار داشت: 22 دستگاه نفت كش حامل 300 هزار لیتر نفت سفید از منطقه همدان به مناطق زلزله زده كرمانشاه ارسال شده است.


امین روستایی روز شنبه در جمع خبرنگاران اضافه كرد: بیش از 12 میلیون لیتر فرآورده نفت سفید همدان به منطقه كرمانشاه ارسال شده كه بخش قابل توجهی از این سوخت برای مناطق زلزله زده تخصیص یافته است.
وی با اشاره به اینكه ارسال محموله های سوخت به مناطق زلزله زده كرمانشاه از فردای وقوع زمین لرزه شروع شده است اضافه كرد: 22 دستگاه نفت كش حامل سوخت به مناطق زلزله زده كرمانشاه ارسال شده است.
روستایی با اشاره به اینكه 300 هزار لیتر نفت سفید از منطقه همدان به مناطق زلزله زده كرمانشاه ارسال شده است عنوان كرد: توزیع این سوخت در مناطق زلزله زده به صورت مجانی توزیع شده است.
مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان ادامه داد: سوخت ارسال شده به مناطق زلزله زده توسط 22 نفر از كاركنان كه برای بازرسی و نظارت اعزام شده بودند در مناطق سرپل ذهاب، جوانرود، ثلاث باباجانی و اسلام آباد توزیع شده است.
روستایی با تاكید بر اینكه چندین تخته پتو و چادر، انواع كنسرو، مواد شوینده و بهداشتی و البسه از دیگر اقلام جمع آوری و ارسال شده به مناطق زلزله زده است اضافه كرد: همدان با اختیار داشتن امكانات موجود و ظرفیت های مناسب سوخت رسانی آماده تداوم تلاش های سازمانی و انجام وظیفه خطیر سوخت رسانی به هموطنان مناطق غرب كشور است.
وی در مورد كنترل كمی نازل های جایگاه های عرضه سوخت افزود: در نیمه نخست امسال چهار هزار و 500 مورد آزمایش كمی بر روی نازل های جایگاه های عرضه سوخت استان همدان انجام شده است.
مدیر شركت پخش فرآورده های نفتی منطقه همدان تصریح كرد: در جهت تحقق سوخت رسانی مطلوب و جلب رضایت مندی مردم از ابتدای امسال تا آخر مرداد ماه ماهانه به طور متوسط 750 مورد كنترل كمی نازل ها در جایگاه های سوخت در جایگاه و مجاری عرضه استان انجام شده است.
زلزله ای به بزرگی 7. 3 ریشتر شامگاه یكشنبه، 21 آبان ماه كرمانشاه را لرزاند، شدت این زمین لرزه به حدی بود كه در اغلب استان های كشور و برخی كشورهای منطقه احساس شد.
بر اساس آخرین آمارها جانباختگان زلزله استان كرمانشاه به 579 نفر رسید.
7523/2087خبرنگار: مرضیه بختیاری** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا


1396/09/20
01:57:30
5.0 / 5
4702
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است