با همكاری دولت و دستگاه قضا

مبارزه با زمین خواری تسهیل شد

مبارزه با زمین خواری تسهیل شد به گزارش ثبت آسان بنابر اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی، ماموران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسكن، ضابط قضایی می شوند كه این اتفاق فرایند رسیدگی به پرونده های زمین خواری را تسهیل می كند.


علی نبیان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: با همکاری قوه قضاییه مقرر شده تا مأموران یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن بعد از طی دوره های آموزشی بعنوان ضابط قضایی انتخاب شوند که این اتفاق می تواند منجر به برخورد سریع تر با موارد دست اندازی به انفال و زمین های دولتی شود.
وی ادامه داد: نخستین دوره برگزاری کلاسهای آموزشی به منظور معرفی همکاران ما بعنوان ضابط قضایی حدود دو هفته قبل برگزار گردید که این روند ادامه دارد و بزودی تمامی همکاران ما مستقر در ۳۵ اداره کل سراسر کشور به احکام قضایی تجهیز می شوند و جا دارد برای این اتفاق پرارزش از مسؤلان قوه قضاییه تشکر نماییم.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن با اشاره به خط تلفن ۱۶۵۶ که آماده دریافت گزارش های مربوط به تصرفات زمین های دولتی است اظهار داشت: از مردم عزیز در سرتاسر کشور می خواهیم هر جا که دست اندازی هایی به انفال و زمین های واقع در محدوده شهرها را مشاهده نمودند با این خط تلفن تماس بگیرند.
به قول نبیان، یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن ضمن آنکه به صورت شبانه روز وضعیت زمین های دولتی را رصد می کند آماده دریافت گزارش های مردمی در مورد تصرفات است.1399/04/27
12:16:06
5.0 / 5
2783
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است