اطلاعیه دادستانی تهران درباره انتقال جسد قاضی منصوری به ایران

اطلاعیه دادستانی تهران درباره انتقال جسد قاضی منصوری به ایران به گزارش ثبت آسان دادستانی تهران درباره انتقال جسد قاضی منصوری به كشور اطلاعیه ای صادر كرد.به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، دادسرای عمومی و انقلاب تهران در ارتباط با انتقال جسد قاضی منصوری به کشور اعلام نمود:

بامداد امروز جسد قاضی غلامرضا منصوری متهم ردیف نهم در رابطه با پرونده معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه به کشور منتقل شد.

جسد نامبرده بعد از انجام تشریفات قانونی و انتقال از کشور رومانی به ترکیه و سپس از راه فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور شد؛ که بلافاصله با دستور معاون دادستان تهران جهت تشخیص هویت به پزشکی قانونی منتقل گردید.

در گزارش پزشکی قانونی آمده است: با معاینه دقیق جسد و تصویربرداری و اقدامات پزشکی و تشخیصی صورت پذیرفته مشخص شد اولاً بر مبنای ظواهر، جسد متعلق به آقای غلامرضا منصوری می باشد ثانیاً بررسی ها حاکی می باشد که از مکان بلندی سقوط نموده است چون که شکستگی در سر و صورت و تنه ( کتف راست و چپ و استخوان های صورت) با تصویر برداری روئیت شد.

در ادامه نمونه های سم شناسی و صدمه شناسی اخذگردید و جهت احراز هویت علمی نمونه DNA از جسد دریافت تا با حضور اولیاء دم تطبیق نمایی شود.

لذا علت اصلی فوت بعد از نتیجه آزمایشات اعلام خواهد شد.

منبع:

1399/05/02
17:14:01
5.0 / 5
2334
تگهای خبر: دادسرا , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است