جریمه ۳۸ میلیارد ریالی محتكر خودرو در فارس

جریمه ۳۸ میلیارد ریالی محتكر خودرو در فارس فارس مدیركل تعزیرات حكومتی استان فارس از جریمه 38 میلیارد ریالی یك محتكر خودرو در این استان آگاهی داد.


غلامرضا سالاری اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارشی در خصوص دپوی تعداد زیادی خودروی صفر کیلومتر در یک انبار، گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان به همراه مامورین پلیس آگاهی فارس وارد عمل شدند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از تعزیرات حکومتی فارس، سالاری اضافه کرد: طی بازرسی از انبار مورد نظر تعداد ۱۶۰ دستگاه خودروی صفر کیلومتر کشف و پرونده ای در تعزیرات حکومتی فارس تشکیل شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس اظهار داشت: طبق بررسی ها مشخص شد که خودرو های مکشوفه متعلق به یکی از نمایندگی های فروش خودرو است، با احضار مسئول این نمایندگی به تعزیرات، تحقیقاتی پیرامون موضوع انجام و نهایتا مشخص شد که خودرو های مکشوفه به قصد گرانفروشی و سو استفاده از شرایط بازار احتکار شده است.
سالاری افزود: با تکمیل تحقیقات و محرز شدن تخلف، شعبه رسیدگی کننده حکم به جریمه ۳۸ میلیارد ریالی مسئول این نمایندگی و الزام به عرضه خودرو ها در بازار صادر کرد و حکم صادره نیز در شعبه تجدید تایید شد.1399/07/05
23:50:45
5.0 / 5
1926
تگهای خبر: بازار , خودرو , فروش , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است