افتتاح دادرسی الكترونیك در دادگستری كرمانشاه

افتتاح دادرسی الكترونیك در دادگستری كرمانشاه ثبت آسان: كرمانشاه دادرسی الكترونیك در دادگستری استان كرمانشاه راه اندازی شد.


پرویز توسلی زاده رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه در نشست افتتاح دادرسی الکترونیک دادگستری استان، با اشاره به اینکه یکی از راهکارهای مناسب جهت سرعت بخشیدن به فرآیند دادرسی ها، دادرسی الکترونیک است، اظهار نمود: این مورد از مصادیق سند تحول قوه قضائیه است که خوشبختانه امروز توانستیم با پیگیری های خوبی که صورت گرفت شاهد افتتاح آن در کرمانشاه باشیم.

وی ادامه داد: دادرسی الکترونیک در شرایط کنونی می تواند اجرای عدالت را در کمترین زمان ممکن میسر سازد.

رئیس کل دادگستری کرمانشاه خاطرنشان کرد: دادرسی الکترونیک همینطور می تواند به رفع اطاله دارسی، تسریع در امور جاری محاکم و هم افزایش دقت و پیشگیری از طرح دعاوی تکراری و جلوگیری از وقوع جرم کمک نماید.

وی افزود: این کار از اقدامت مهم و بزرگی است که در شرایط کنونی بیماری کرونا انجام شد که از یک سو حفظ سلامت قضات و کارکنان و از طرفی سلامت زندانیان که از مسائل مهم برای ما به حساب می آید را بدنبال خواهد داشت.

توسلی زاده تصریح کرد: تاکید می نماییم در دادرسی ها اصل را باید بر همین دادرسی الکترونیک قرار داد، چون که محدودیت های زمانی و مکانی تا حدود زیادی بر طرف و برداشته می شود و می تواند به کاهش هزینه های قضایی، افزایش سرعت انجام کارها، انسجام در مجموعه اطلاعات سیستم قضایی و افزایش امنیت قضایی و اداری کمک نماید.

در این مراسم با حضور قاضی پرونده اولین نشست دارسی به صورت الکترونیک انجام و به پرونده مربوطه رسیدگی شد.

منبع:

1399/07/11
13:53:05
5.0 / 5
2015
تگهای خبر: رئیس , سند , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است