مدیركل زندان های لرستان:

زندان از مؤثرترین عوامل در كیفیت امنیت اجتماعی است

زندان از مؤثرترین عوامل در كیفیت امنیت اجتماعی است لرستان مدیركل زندان های لرستان اظهار داشت: زندان از مؤثرترین عوامل در كیفیت امنیت اجتماعی شمرده می شود.


عبدالمجید کشوری امروز ۲۴ مهرماه در دیدار با حمید کشکولی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان اظهار نمود: رعایت حقوق زندانیان یک اصل انسانی و تکلیف قانونی می باشد.
وی اظهار داشت: هر آنچه امروز در زندان های لرستان در حال انجام می باشد برای حفظ حقوق و تکریم زندانیان و خانواده های آنان بوده و معتقدیم این خدمات باید به لحاظ کیفی و کمی ارتقاء یابند.
مدیرکل زندان های لرستان زندان را یکی از مؤثرترین عوامل در کیفیت امنیت اجتماعی برشمرد و اضافه کرد: هر چند عمیقاً به توسعه زندان ها علاقمند نیستیم اما زندان بعنوان یک لزوم اجتماعی باید مورد توجه دولت قرار گیرد.
مدیرکل زندان های لرستان از زندان الیگودرز بعنوان یک پروژه ملی یاد کرد و تصریح کرد: این پروژه که هم اکنون با بیش از ۵۰ درصد پیشرفت کاری در حال راه اندازی است نیازمند تسریع در تخصیص اعتبارات مصوب است تا در زمان پیش بینی شده به بهره برداری برسد.
در ادامه این دیدار سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان نیز ضمن تقدیر از کوشش های مستمر اداره کل زندان های استان در بهبود وضعیت این مراکز، بر ضرورت بهبود وضعیت زندان ها تاکید کرد.
کشکولی اظهار نمود: پروژه زندان الیگودرز بعنوان یک طرح ملی می تواند نقش تعیین کننده ای در ارتقاء امنیت و کیفیت خدمات زندانبانی ایفا کند.1399/07/26
00:23:22
5.0 / 5
1730
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است