معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه:

با كارآفرینی برای لطمه دیدگان اجتماعی از بزهكار شدن آنها جلوگیری نماییم

با كارآفرینی برای لطمه دیدگان اجتماعی از بزهكار شدن آنها جلوگیری نماییم به گزارش ثبت آسان معاون اجتماعی و پیش گیری از وقوع جرم قوه قضائیه در نشستی با كارآفرینان برتر كشور اظهار داشت: با كارآفرینی برای لطمه دیدگان اجتماعی از بزهكار شدن آنها جلوگیری نماییم.به گزارش ثبت آسان به نقل از معاونت اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه، محمد باقر الفت در نشست با کارآفرینان برتر کشور ضمن اشاره به این که با کمک یکدیگر باید با آسیب­ های اجتماعی مقابله نماییم، اظهار داشت: با مدیریت منابع و کارآفرینی برای لطمه دیدگان اجتماعی از بزهکار شدن و بازگشت به جرم آنان پیشگیری نماییم.

معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اضافه کرد: با همکاری و مشارکت قوه قضاییه با نهادهای مردمی می توانیم یکی از اهداف قانون اساسی را که مشارکت بخش خصوصی و دولتی است محقق نماییم و با بهره برداری از این ظرفیت، قسمتی از مشکلات اجتماعی و اقتصادی را برطرف نماییم.

وی اضافه کرد: سمن ها به علت اینکه موتور پیشران آنها درون زا است و پیش برنده حاکمیتی ندارند و با بهره مندی از سرمایه و توانایی شخصی و عموما با انگیزه های معنوی پا به میدان گذاشته اند می توانند دست توانمند و پای قدرتمندی برای حکومت باشند.

الفت بیان کرد: اگر ما در کنار هم قرار بگیریم منافع به مردم می رسد و مزیت فوق العاده ای برای اقشار لطمه پذیر ایجاد می شود که اگر از آنها حمایت نکنیم می توانند برای حاکمیت و بخش خصوصی هزینه تراشی کنند.

معاون اجتماعی و جلوگیری از وقوع جرم ضمن اشاره به اینکه رئیس قوه قضاییه تصمیم گرفته است نهادهای مردمی در ۷۰ درصد فعالیت ها و سیاست های قوه قضاییه مشارکت داده شوند اظهار داشت: ورود سمن ها به قوه قضاییه و رسمیت دادن به آنها در خیلی از کشورهای جهان بی سابقه است.

وی اظهار نمود: ما می خواهیم ذهن، فکر و اندیشه شما را در کنار توانایی ها و ظرفیت هایی که در قوه قضاییه وجود دارد استفاده نماییم و انتظار داریم پیوند موفق و اثرگذاری برقرار نماییم.

الفت ضمن اشاره به اینکه ما نیازمند تجربه، تبحر و توانایی شما هستیم اضافه کرد: می خواهیم برای این همکاری تشکیلات درست نماییم. همین طور به دنبال استمرار این کار هستیم و می خواهیم این همکاری با قالب مشخص، سازمان یافته و ماندگاری رو به ارتقا باشد.

منبع:

1399/08/29
12:06:25
5.0 / 5
1442
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است