دادستان عمومی و انقلاب دزفول:

19 سارق مسلح در دزفول شناسایی و دستگیر شدند

19 سارق مسلح در دزفول شناسایی و دستگیر شدند به گزارش ثبت آسان دادستان دزفول اظهار داشت: در امتداد ارتقای امنیت اجتماعی و در عملیاتی هدفمند و ضربتی، 19 سارق مسلح و یک قاتل و همدستانش در شهرستان دزفول شناسایی و دستگیر شدند.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، منصور محمدی خباز عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار نمود: در ادامه اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان ظرف هفته گذشته و در عملیاتی هدفمند و ضربتی، ۱۹ سارق مسلح، منازل، باغات، خودرو، موتورسیکلت و متجاوز به عنف در قالب هشت باند و یک قاتل به همراه دو همدست وی در سطح شهرستان دزفول شناسایی و دستگیر شدند.
وی اضافه کرد: سارقان دستگیر شده در این عملیات، بزهکاران سابقه داری هستند که اغلب به صورت مسلحانه مبادرت به سرقت از منازل، باغات و موتورسیکلت می کردند.
دادستان عمومی و انقلاب دزفول با اعلان اینکه برای دستگیری این افراد و کشف اموال مسروقه ۲۵ حکم ورود به منزل و مخفیگاه صادر گردیده است، اظهار داشت: از مخفیگاه سارقان تعداد سه قبضه اسلحه شکاری، چهار قبضه اسلحه جنگی کلاشنیکف، سه تیغه قمه، ۳۵۰ لیتر مشروبات الکلی، سه دستگاه موبایل سرقتی و مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف و ضبط شد.
محمدی خباز عنوان کرد: همین طور در عملیاتی جداگانه با انجام اقدامات تخصصی و پلیسی یک قاتل به همراه دو نفر همدستش که در سال ۹۸ که مرتکب قتل شده بودند، دستگیر شدند.
وی اشاره کرد: سال قبل مفقود شدن یک مرد ۴۳ ساله به پلیس و سپس به دادسرا گزارش شد و پنج روز بعد از مفقود شدن فرد مذکور، خودروی وی به صورت سوخته در حاشیه یکی از شهرهای استان پیدا شد.
دادستان عمومی و انقلاب دزفول بیان کرد: بعد از دستگیری این قاتل، وی و همدستانش که هویتی معلوم داشتند، به قتل فرد مفقود شده با انگیزه اختلافات قبلی اعتراف کردند.
محمدی خباز افزود: بطور قطع برای بالا بردن ضریب امنیت شهرستان دزفول و افزایش امنیت در سطح جامعه دستگاه قضائی و نیروی انتظامی با قدرت هرچه تمام با هنجارشکنان و مخلان امنیت برخورد قانونی خواهدنمود.
وی تاکید کرد: خط قرمز دادسرای عمومی و انقلاب دزفول، امنیت جامعه است که به همین دلیل با برهم زنندگان آن به شدت برخورد قانونی می شود و بعنوان دادستان دزفول به صورت تمام قد از حقوق عامه مردم این شهرستان دفاع خواهم کرد.
وی اظهار داشت: دستگاه قضائی و نیروی انتظامی دزفول با انسجام کامل و بدون هیچ اغماضی با مخلان نظم و امنیت اجتماعی برخورد خواهند کرد و هیچ نقطه امنی برای افراد وجود نداشته و با هوشیاری مأموران انتظامی دستگیر و به دست قانون سپرده می شوند.


منبع:

1399/10/28
17:45:47
0.0 / 5
1080
تگهای خبر: خودرو , دادسرا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است