از ابتدای امسال؛

۲۲۵محكوم جرائم غیرعمد استان مركزی آزادشدند

۲۲۵محكوم جرائم غیرعمد استان مركزی آزادشدند به گزارش ثبت آسان مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی از آزادی ۲۲۵ نفر از محکومین جرایم غیرعمد این استان از آغاز سالجاری تابحال اطلاع داد.محمد حسن حسین بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: رقم بدهی این زندانیان بالغ بر ۵۷ میلیارد تومان بود که نزدیک به ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان آن با دعوت از شکایت کنندگان بخشیده شد.
حسین بیگی اضافه کرد: بالغ بر ۳۷ میلیارد و ۲۰۰ تومان بابت اعسار زندانیان پذیرفته شده و هم یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توسط مددجویان برای پرداخت مطالبات شاکیانشان تأمین شده است و توانستیم برای حل پرونده های آنها ورود پیدا نماییم.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی اضافه کرد: بالغ بر یک میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان از محل تسهیلات بانکی و بابت خسارت بدنی هم ۶۲ میلیون تومان از جانب صندوق بیمه پرداخت شده است.
وی اظهار داشت: از جانب ستاد دیه استان ۲ میلیارد تومان برای آزادی این محکومین پرداخت گردید.
به گفته حسین بیگی در مجموع بالغ بر ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از جانب ستاد دیه کشور و بنیاد مستضعفان هم به صورت بلاعوض بابت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد استان پرداخت شده است.
وی اظهار داشت: هم اکنون ۱۱۵ محکومین جرایم غیر عمد در استان وجود دارد که رقم بدهی آنها ۵۸ میلیارد تومان است و با عنایت به نزدیک شدن ایام عید منتظر قدوم خیرین عزیز برای آزادی آنها هستیم تا این افراد هم بعد از آزادی سال جدید را در کنار خانواده های خود سپری کنند.
مدیر نمایندگی ستاد رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند جرایم غیر عمد استان مرکزی اظهار نمود: خیرین و مردم می توانند از راه شماره حساب جاری ۰۲۱۶۲۶۸۶۸۷۰۰۱ نزد بانک ملی ایران به نام نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی نسبت به پرداخت کمک های نقدی خود برای آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد استان مرکزی اقدام نمایند.


منبع:

1399/12/04
13:47:21
0.0 / 5
924
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است