واعظی در دیدار با نماینده ولی فقیه در اصفهان:

تاكید بر لزوم پشتیبانی از بخش خصوصی در جهت افزایش تولید

تاكید بر لزوم پشتیبانی از بخش خصوصی در جهت افزایش تولید به گزارش ثبت آسان رئیس دفتر رئیس جمهور از استان اصفهان بعنوان یکی از استانهای مهم و اثرگذار کشور نام برد و اظهار داشت: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به استان اصفهان بعنوان یکی از قطب های گردشگری و صنعتی کشور دارد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، محمود واعظی در اولین روز از سفر به اصفهان در دیدار با آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان اضافه کرد: اصفهان از نظر صنعتی، گردشگری، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و به همین خاطر در همه دولت ها همچون دولت تدبیر و امید مورد توجه خاص و ویژه ای بوده است.
رئیس دفتر رئیس جمهور توسعه اشتغال در کشور را از اولویت های اصلی این دولت عنوان نمود و اظهار داشت: با اجرای طرح ها و پروژه های توسعه ای و زیرساختی در استان اصفهان در دولت تدبیر و امید سعی شده که اشتغالزایی پایدار در این استان افزایش یابد.
دکتر واعظی همینطور پشتیبانی از بخش خصوصی و جذب سرمایه سرمایه گذاران خصوصی در عرصه تولید را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: این دولت همیشه بر کاهش تصدی گری نهادهای دولتی تاکید داشته و برای فراهم کردن بستر فعالیت هر چه بیشتر بخش خصوصی کوشیده است.
رئیس دفتر رئیس جمهور عنوان کرد: در سال های فشار حداکثری و جنگ اقتصادی دشمن، بخش خصوصی در افزایش تولید و تأمین نیازمندی های کشور نقش خوبی ایفا کرده است.
دکتر واعظی همینطور ضمن اشاره به شیوع کرونا در کشور، برنامه های مدیریت استان در کنترل و مهار بیماری کرونا را خیلی خوب و نتیجه بخش توصیف کرد و اظهار داشت: علمای استان بخصوص نماینده محترم ولی فقیه نقش مهمی در این موفقیت داشتند که جای تقدیر دارد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان هم در این دیدار از تلاش دولت برای حل مشکلات استان اصفهان و همینطور کمک به توسعه و پیشرفت این استان قدردانی کرد و اظهار داشت: وظیفه همه ما در این شرایط حساس و مهم حمایت است.
آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد تصریح کرد: همه ما وظیفه داریم که همدلی و اتحاد را در جامعه تقویت نماییم و در شرایط حساس امروز کشور با عنایت به فشار تحریم ها، همبستگی در بین همه و کوشش برای افزایش تولید یک وظیفه همگانی است.
منبع:

1399/12/08
20:22:09
0.0 / 5
1024
تگهای خبر: اشتغال , اقتصاد , پروژه , توسعه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است