یك مسئول خبر داد:

شناسایی سرشبکه های قاچاق سوخت در میناب

شناسایی سرشبکه های قاچاق سوخت در میناب به گزارش ثبت آسان هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میناب اظهار داشت: در امتداد تدابیر رییس کل دادگستری استان هرمزگان و بمنظور حفظ سلامت و جان مردم و امنیت جاده ها و جلوگیری از تاراج سرمایه های ملی قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت در این شهرستان تشکیل و با قاچاقچیان سوخت بصورت جدی و همه جانبه برخورد می شود.ابراهیم طاهری بامداد امروز (دوم بهمن ماه) در تشریح این خبر در جمع خبرنگاران، اضافه کرد: پدیده قاچاق سوخت نه فقط مشکل معیشت مردم را حل نمی کند بلکه موجب سوختن جان مردم و سرمایه های ملی کشور می شود.

طاهری عنوان کرد: با اشراف اطلاعاتی سرباندها و سرشبکه های قاچاق سوخت در این شهرستان شناسایی و پرونده تشکیل شده و درحال رسیدگی است و این متهمین علاوه بر قاچاق سازمان یافته سوخت به بهتان پولشویی و بی نظمی در نظام اقتصادی هم تحت تعقیب خواهند بود.

ابراهیم طاهری اظهار نمود: در این راستا کلیه خودرو ها و شناورهای سبک و سنگین که در امر قاچاق سوخت فعالیت دارند، توقیف و به نفع دولت ضبط و مصادره خواهد شد.

دادستان میناب با اشاره به این که قسمتی از شبکه قاچاق سوخت بوسیله فضای مجازی مدیریت می شود اظهار داشت: کلیه گروههای فعال مجازی در زمینه قاچاق سوخت شناسایی و تشکیل پرونده شده و مدیران این گروه ها به بهتان سرکردگی گروههای مجرمانه قاچاق سوخت و اعضای آن به بهتان مشارکت در امر قاچاق سوخت سازمان یافته تحت تعقیب هستند.

وی اشاره کرد: کلیه منازل مسکونی دارای مخزن و دپوی سوخت و فروشگاه های بدون مجوز فروش مشک و ادوات حمل سوخت قاچاق همکاری دارند مالکین آن به بهتان مشارکت در این مساله تحت تعقیب قضایی قرار خواهند گرفت.

طاهری افزود: به کلیه واحدهای صنفی شامل تعمیرگاه ها، کارواش ها و لاستیک فروشی ها و... که به خودرو های فعال در قاچاق سوخت و خودرو های بدون پلاک و یا پلاک مخدوش خدمات ارائه کنند، اخطار صادر شده و در صورت تکرار پلمی خواهند شد.

دادستان میناب بیان کرد: جایگاه های عرضه سوخت در صورت فعالیت و همکاری در قاچاق سوخت پلمب و از تحویل سوخت به آنان جلوگیری خواهد شد.

طاهری بیان کرد: ماده ۶ قانون بکارگیری سلاح به مامورین مجوز تیراندازی به سمت وسائل نقلیه حامل سوخت جهت متوقف کردن آنها را داده است پس به این اشخاص هشدار می دهیم جهت حفظ جان خود از این کار دست بردارند.

منبع:

1400/11/02
15:42:14
5.0 / 5
331
تگهای خبر: اقتصاد , خدمات , خودرو , رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است