یك مسئول:

قدردانی از اقدامات بهادار اصناف منصف

قدردانی از اقدامات بهادار اصناف منصف ثبت آسان: لرستان مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان، اظهار داشت: 102 واحد صنفی متخلف در سطح استان پلمب شدند.


حمید القاصی مهر، در بازدید میدانی از واحدهای صنفی و بنگاه های معاملاتی به رعایت نرخنامه جدید حق کمیسیون مشاورین املاک تاکید کرد.
وی با اعلان اینکه عدم ابلاغ نرخنامه جدید از طرف اتحادیه از مصادیق تخلف رئیس اتحادیه شمرده می شود، عنوان کرد: در صورتی که اتحادیه نرخنامه جدید را ابلاغ نکند با وی برخورد می شود، همین طور مشاورین املاکی که مصوبه ستاد تنظیم بازار را رعایت نکنند نیز پلمپ می شوند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان از پلمب ۱۰۲ واحد صنفی متخلف در استان آگاهی داد و اضافه کرد: طی بازرسی مشترک از واحدهای صنفی در سطح استان ۱۰۲ واحد صنفی که شامل ۵۴ واحد در خرم آباد و ۴۸ واحد در شهرستان های تابعه بودند که مرتکب تخلفاتی ازجمله گران فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و نداشتن پروانه کسب بودند پلمب شدند و برای آنها پرونده تخلفاتی تشکیل شد.
وی با اشاره به مصوبه وزارت راه و شهرسازی درباب میزان اجاره بهاء، اظهار داشت: طبق مصوبه وزارت راه و شهرسازی میزان اجاره بها در کلان شهرها ۲۵ درصد و سایر شهرها ۲۰ درصد تصویب شده و در راه ابلاغ قرارداد و شهروندان می توانند افزایش اجاره بهای خارج از مصوبه و غیر متعارف را به سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی و ۱۲۴ سازمان صمت گزارش کنند.
منبع:

1401/04/07
09:11:40
5.0 / 5
190
تگهای خبر: بازار , پلمپ , رئیس , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است