رئیس دیوان عدالت اداری:

دیوان عدالت اداری پناهگاه حقیقی مردم است

دیوان عدالت اداری پناهگاه حقیقی مردم است ثبت آسان: به گزارش ثبت آسان، مظفری، دیوان عدالت اداری را از افتخارات نظام اسلامی دانست و اضافه کرد: دیوان عدالت اداری ملجاء و پناهگاه حقیقی مردم است.


به گزارش ثبت آسان به نقل از دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام و المسلمین حکمتعلی مظفری در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج در دیوان عدالت اداری برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، هفته بسیج را فرصت مناسبی در بازبینی اهداف و ارزش ها دانست و اظهار داشت: جا دارد از تمامی مدافعان امنیت و جوانان غیور بسیجی که طی ماه های اخیر در راه تأمین امنیت مردم جان نثاری کرده اند، یاد نماییم و به روح پرفتوح و ملکوتی شهدا درود بی کران فرستیم.
رئیس دیوان عدالت اداری ضمن اشاره به این که هفته بسیج سال جاری در شرایط ویژه ای قرار گرفته است و باید پر شورتر برگزار گردد، اظهار داشت: در حالیکه دشمنان با کفر و نفاق پنجه بر چهره تابناک مقدس جمهوری اسلامی می کشند و در مقابل دین اسلام ایستادگی می کنند، ملت شریف ایران با حاکمیت تفکر بسیجی در مقابل توطئه دشمنان ایستادگی می کند.
مظفری ضمن اشاره به آیه شریفه سی ام سوره فصلت، به ایستادگی و مقاومت در راه هدف اشاره نمود و اظهار داشت: آن چه ایمان را بارور می کند و به نتیجه می رساند، مقاومت است و استقامت در کنار ایمان پرارزش است.
ایشان در ادامه تفسیر آیه شریفه اظهار داشت: خالق بودن خدا را بسیاری قبول دارند ولی در تدبیر امور پای دیگران را به میان می آورند؛ مهم آن است که انسان در ربوبیّت خداوند مقاومت کند، یعنی هیچ قانون و برنامه ای را از غیر خدا نپذیرد چون که مقاومتِ در راه حقّ، خوف از آینده را برطرف می کند.
مظفری با تکیه بر این که تا جان در بدن داریم از آرمان های الهی دفاع می نماییم، اضافه کرد: وسوسه های دشمن ما را متزلزل نمی کند و ایستادگی در راه الهی سبب کسب پیروزی در مقابل دشمنان خواهد شد.
رئیس دیوان عدالت اداری به تفسیر آیه شریفه ۱۲۰ سوره آل عمران پرداخت و اظهار داشت: حسادتِ دشمنان به قدری است که اگر اندک خیری به شما برسد، ناراحت می ‏شوند و راه نفوذ دشمن، یا ترس و طمع ماست و یا بی ‏پروایی و بی‏ تقوایی ما، که صبر و تقوا، راه خنثی کردن آنهاست.
مظفری، دیوان عدالت اداری را از افتخارات نظام اسلامی دانست و اضافه کرد: دیوان عدالت اداری ملجاء و پناهگاه حقیقی مردم است و ما در کسوت قضا در این مکان که منتسب به حضرت امام خمینی (ره) و مولود انقلاب است باید در راه خدمتگذاری مردم، استقامت و صبر داشته باشیم.
رئیس دیوان عدالت اداری در انتها اظهار داشت: ملت شریف ایران صحنه را خالی نمی کند و با استمرار و مداومت بر روی اهداف عالی انقلاب اسلامی، پای عهد خود که همان آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری است می مانند.1401/09/03
16:42:02
5.0 / 5
229
تگهای خبر: رئیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است