استاندار تهران:

126 هزار فرصت شغلی امسال در استان تهران تولید می شود، تاكید بر رفع مشكل سرمایه گذاران

126 هزار فرصت شغلی امسال در استان تهران تولید می شود، تاكید بر رفع مشكل سرمایه گذاران ثبت آسان: تهران- ایرنا- استاندار تهران با اشاره به اینكه در برنامه ریزی انجام شده باید 126 هزار فرصت شغلی تا آخر سال در این استان تولید نماییم، اظهار داشت: برای تحقق این مهم و تولید فرصت های شغلی مولد باید برای رفع مشكلات سرمایه گذاران و كارآفرینان اقدامی اساسی انجام داد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، محمد حسین مقیمی شامگاه سه شنبه در انتها نخستین جلسه رفع موانع سرمایه گذاری در استان تهران در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: نخستین جلسه رفع موانع سرمایه گذاری در استان تهران به منظور رفع مشكلات تعدادی از سرمایه گذاران و كارآفرینان برگزار گردید.
وی اظهار نمود: به منظور رفع مشكلات سرمایه گذاران و كارآفرینان از این پس هر هفته (سه شنبه) جلسه رفع موانع سرمایه گذاران با حضور كارشناسان و روسای دستگاههای متولی در استانداری تهران برگزار می گردد.
استاندار تهران ادامه داد: پروژه های عمرانی بزرگ و مهمی با اعتبار قابل توجه توسط بخش خصوصی در سطح شهرستان های استان در حال اجراست كه باید برای تسریع در روند اجرای این پروژه ها، مشكلات سرمایه گذاران حل شود.
وی خاطرنشان كرد: مهمترین اقدام برای تولید فرصت های شغلی، جذب سرمایه و سرمایه گذاری است كه اگر بتوانیم موانع و مشكلات سرمایه گذاران و كارآفرینان را در استان تهران رفع نماییم به مسئله اشتغال جوانان كمك شایانی كرده ایم.
مقیمی تصریح كرد: در این جلسات سرمایه گذاران و كارآفرینان مشكلات خویش را مطرح و كارشناسان و روسای دستگاههای مربوطه باید در مدت زمان نسبت به رفع مشكلات برپایه قوانین و ضوابط اقدام نمایند.
معاون امور اقتصادی استاندار تهران هم دراین خصوص به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این جلسه به مشكلات 4 سرمایه گذار در حوزه گردشگری و یك سرمایه گذار در حوزه كشاورزی رسیدگی شد.
محمد امامی امین ادامه داد: این جلسه با حضور كارشناسان و مدیران كل دستگاههایی همچون صنعت، معدن و تجارت، جهاد كشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست، راه و شهرسازی، آب، برق، گاز و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، مقرر شد تا روز سه شنبه هفته آینده نسبت به رفع مشكلات این سرمایه گذاران اقدام گردد.
وی تصریح كرد: در جهت اجرایی شدن سیاست های اقتصاد مقاومتی جلسات رفع موانع سرمایه گذاران از این پس بصورت هفتگی و منظم در استانداری تهران برگزار می گردد.
اولین جلسه رفع موانع سرمایه گذاران و كارآفرینان استان تهران به ریاست محمد حسین مقیمی شامگاه سه شنبه در محل استانداری تهران برگزار گردید.
در این جلسه به مسائل و مشكلات پروژه های شهرك گردشگری سلامت در دماوند و فیروزكوه، مجتمع بین راهی در گدوك، پروژه سیبلند، مجتمع خدماتی و گردشگری و نمایشگاه توانمند سازی روستایی و عرضه محصولات كشاورزی در شهرستان فیروزكوه با حضور سرمایه گذاران رسیدگی شد.
خبرنگار: سید جواد آل داود**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7243//1348


1396/10/19
23:17:39
5.0 / 5
5178
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است