پهنای باند ویژه برای تولیدكنندگان محتوای داخلی

پهنای باند ویژه برای تولیدكنندگان محتوای داخلی به گزارش ثبت آسان مدیرعامل شركت مخابرات ایران در یكی از شبكه های اجتماعی نوشت: مخابرات از تولیدكنندگان محتوای داخلی با تخصیص پهنای باند و امكانات مورد نیاز حمایت می كند.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «سیدمجید صدری» امروز (شنبه) در صفحه اینستاگرام خود نوشت: با تعامل دوجانبه با شركت ارتباطات زیرساخت ایران تلاش می گردد امكانات مورد نیاز اپراتورها و مشتریان خانگی و تجاری فراهم گردد.
وی اضافه كرد: بازار ارتباطات كشور دگرگون شده و با ورود استارت آپ ها (شركت های نوپا) و شركت های دانش بنیان حجم ترافیك مصرفی مشتریان چند برابر شده است.
مدیرعامل شركت مخابرات ایران نوشت: افزایش ترافیك داخلی و پشتیبانی از تولید محتوای فاخر در حوزه نشر دیجیتال علاوه بر تحقق زیرساخت های شبكه ملی اطلاعات باعث كاهش قیمت تمام شده برای مشتریان و اپراتورها می گردد.
وی اضافه كرد: شركت مخابرات ایران بعنوان یكی از عناصر مهم تحقق دولت الكترونیك و شبكه ملی اطلاعات تعرفه استفاده از پیام رسان های داخلی را به یك چهارم كاهش داده است.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، دبیر شورای عالی فضای مجازی بیست و هشتم دی ماه از ابلاغ مصوبه ای برای اعطای 50 میلیارد ریال وام بدون بهره و سهل الوصول به همه پیام رسان های داخلی اطلاع داد و اظهار داشت: كاربران ایرانی در صورت استفاده از پیام رسان های داخلی ۵۰ درصد تخفیف تعرفه اینترنت دریافت خواهند كرد.
«ابوالحسن فیروزآبادی» خاطرنشان كرد: دولت و حاكمیت وظیفه دارند موانع سر راه را بردارند و باقی كار به عهده بخش خصوصی است كه با این تسهیلات اقدام نمایند.
 

1396/11/07
19:42:22
5.0 / 5
5655
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است