ستاری خبر داد:

شركت های دانش بنیان لیزر

شركت های دانش بنیان لیزر به گزارش ثبت آسان معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت بازاری چند صد میلیاردی در انتظار شركت های دانش بنیان حوزه لیزر می باشد.به گزارش ثبت آسان به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ سورنا ستاری در مراسم گشایش نخستین مركز نوآوری لیزر ایران اظهار كرد: در حوزه لیزر شاهد اتفاقات بسیار خوبی در كشور بودیم و نهاد های مختلف همچون سازمان انرژی اتمی حمایت های خوبی را از این بخش به عمل آوردند. به طوری كه می توان گفت ایران در بخش های مختلف این دانش صاحب سبك است البته نیاز به پیشرفت در بخش هایی همچون تجاری سازی محصولات در این عرصه وجود دارد.
ستاری ادامه داد: شركت های دانش بنیان با حضور نیروی جوان در حال ثروت آفرینی در این حوزه هستند و همانطور كه در این مركز هم مشاهده كردیم این شركت ها در حوزهای مختلف لیزر همچون تجهیزات پزشكی و آزمایشگاهی، پزوهش سراهای دانش آموزی، شركت های خلاق در بحث بازی های لیزر و صنعتی مشغول فعالیت هستند.
وی عنوان كرد: مشكلات دریافت مجوزها خصوصا در بخش تجهیزات پزشكی یكی موانع در این حوزه است كه با هماهنگی های لازم در حال رفع آن هستیم كه نو بودن این دانش را می توان دلیل وجود این مشكل دانست.
معاون علمی و فناوری با اشاره به اینكه اتفاقات خوبی در آینده منتظر این حوزه است، گفت: بازار بزرگ چند صد میلیارد دلاری در مسیر حركت شركت های دانش بنیان این حوزه وجود دارد، همچنین استارتاپ هایی با حضور نیروی جوان و خلاق در این حوزه در حال شكل گیری هستند كه همه این رویدادها نوید اتفاقاتی خوب را در آینده می دهد.
 

1396/05/25
15:24:39
5.0 / 5
5687
تگهای خبر: شركت , دانش بنیان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است