خطیب جمعه قم:

انتظار مردم برخورد قاطع با مخلان اقتصادی می باشد

انتظار مردم برخورد قاطع با مخلان اقتصادی می باشد ثبت آسان: قم- خطیب جمعه قم، با تاكید بر لزوم اقدام سریع و قاطع دولت و قوه قضائیه با مخلان اقتصادی كشور اظهار داشت: انتظار مردم تولید امنیت برای كسب و كار، نظارت و هم برخورد قاطع، عملی و سریع نسبت به وضعیت نابسامان اقتصادی می باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در خطبه های نماز جمعه این هفته قم در مصلای قدس این شهر، با تاكید بر اینكه سوء استفاده عده ای از اعتراض مردم نسبت به برخی گرانی ها نباید مانع از پیگیری مطالبات به حق آنها شود اضافه كرد: بازاریان در طول انقلاب، پشتیبان انقلاب بوده و هستند و نباید اجازه زمینه سازی برای نارضایتی آنان فراهم گردد و یا اینكه برخی اشرار آنها را تهدید به بستن مغازه های خود كنند.
وی با تاكید بر اینكه انتظار مردم از قوه قضائیه اقدام علمی و به موقع است ادامه داد: تاخیر در برخورد با این نابسامانی ها و مخلان فضای اقتصادی كشور، ارزش اقدام قوه قضائیه را از بین می برد و انتظار مردم این است كه آنها بر مبنای معیارهای شرعی و دینی با این مخلان امنیت اقتصادی كشور با سرعت برخورد كند.
خطیب جمعه قم با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: دشمنان ملت ایران تصور می كردند با ترور و شهادت بزرگان این ملت، این انقلاب به نابودی و شكست كشیده می گردد ولی این شهادت ها نشان داد كه با فشار آمریكا و ایادی آن، ایستادگی و مقاومت ملت بزرگ ایران افزوده می گردد.
آیت الله حسینی بوشهری، ضمن تقدیراز تلاش مخلصانه قوه قضائیه تصریح كرد: قوه قضائیه باید همواره پیشگام در دفاع از حق و عدالت و پناهگاه امن مظلومان باشد.
وی با تاكید بر اینكه وضع ارز، سكه و نقدینگی مردم نیاز به بررسی جدی و سریع دولت دارد اظهار داشت: خواست و مطالبه مردم ساماندهی این وضعیت نابسامان است و باید با اقدام فوری و موثر این بهانه را از دست دشمن برای تولید ناآرامی در كشور بیرون آورد.
خطیب جمعه قم، تبدیل نقاط قوت نظام به نقطه ضعف را همچون اهداف دشمنان دانست و اظهار داشت: توان موشكی و هسته ای، همچون ابزارهای اقتدار كشور است به گونه ای كه امروز قدرت موشكی به ابزار قدرتمند بازدارندگی كشور تبدیل گشته ولی متاسفانه برخی ناآگاهانه در داخل حرف دشمن را تكرار كرده و به دنبال تضعیف این نقطه اقتدار جمهوری اسلامی هستند.
وی تصریح كرد: همانطور كه كارگزاران دولت باید برای حل مشكلات اقتصادی كشور تلاش كنند، مردم هم باید نسبت به توطئه دشمنان آگاهی و هوشیاری خویش را حفظ نمایند.
آیت الله حسینی بوشهری با تاكید بر اینكه كشور در یك آزمون و امتحان بزرگ قرار دارد ادامه داد: ملت ایران 40 سال است كه از این توطئه ها سربلند بیرون آمده و این بارنیز از توطئه اقتصادی دشمن با سربلندی بیرون خواهد آمد.
وی در ادامه با اشاره به تجلیل از مقاومت و ایستادگی ملت یمن در برابر متجاوزان خارجی اظهار داشت: ائتلاف ضد یمن در كوشش برای تصرف بندر الحدیده است ولی مردم مقاوم و آب دیده یمن با قامت استوار در برابر دشن ایستاده اند و مقاومت خویش را پیامی برای كل منطقه می داند.
خطیب جمعه قم همینطور با اشاره به هفته افشای حقوق بشر آمریكایی اظهار داشت: پرونده جنایات آمریكا به قدری سیاه است كه با دانستن این پیشینه از جرم و جنایت ادعای دایه دل سوزتر از مادری مقامات این كشور برای ملت ایران باور كردنی نیست.
وی تازه ترین نقض حقوق بشر آمریكایی را جدا كردن كودكان مهاجر از مادران آنها دانست و اظهار داشت: جدا كردن كودكان از مادرانشان و زندانی كردن آنها در قفس های آهنی نشان دهنده اوج وحشی گری آمریكایی است كه ادعای حقوق بشری دارد.
آیت الله حسینی بوشهری تصریح كرد: حقیقتا هر جایی كه اسم آمریكا می آید سزاوار نفرین و مرگ است.
از یكم تا هفتم تیرماه به مناسبت سالروز شهادت آیت الله دكتر شهید بهشتی(ره) و جمعی از یاران انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) بعنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.
7404/ 6133/


1397/04/08
15:32:44
5.0 / 5
4491
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است