اختلال موقت خدمات الكترونیك بانك ملی در روز جمعه

اختلال موقت خدمات الكترونیك بانك ملی در روز جمعه ثبت آسان: تهران- بانك ملی ایران اعلام نمود: روز جمعه (نهم آذرماه) خدمات مبتنی بر كارت، سامانه های بام و بله و سایر تجهیزات بانكداری الكترونیك به سبب ارتقای سوییچ كارت بانك با اختلال موقت همراه می باشد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، در اطلاعیه عصر چهارشنبه بانك ملی ایران آمده است: این اختلال موقت از ابتدای بامدادان روز جمعه به مدت هشت ساعت ادامه خواهد داشت
این بانك با پوزش از مشتریان خود اصرار كرد «تلاش میگردد این مدت كوتاه تر شود».
همچنین به مسافران سفرهای خارجی كه در این بازه زمانی برنامه سفر دارند، پیشنهاد شده است برای پیشگیری از بروز مشكلات در پرداخت عوارض خروج از كشور، پیش از این زمان و از راه روش های حضوری و غیرحضوری عوارض خودرا پرداخت كنند.
به گزارش ثبت آسان به نقل از ایرنا، بانك ملی ایران بیستم شهریور 1307 در تهرانبه طور رسمی كار خودرا آغاز كرد و الان بیشتر از 3328 شعبه فعال در داخل، 14 شعبه فعال و چهار سابسیدری (شاخه زیرمجموعه) در خارج كشور با 180 باجه دارد.
این بانك در پنج ماهه نخست امسال 2 هزار و 303 میلیارد ریال از سهام شركت ها و بیشتر از 891 میلیارد ریال از اموال تملیكی خودرا واگذار كرد و 157 مورد از اموال تملیكی بانك از راه مزایده، مذاكره و اقاله تعیین تكلیف شد كه ارزش ریالی آن به 891 میلیارد و 343 میلیون ریال می رسد.
در چهار پارسال باز 785 مورد از املاك مازاد ملكی و تملیكی بانك به فروش رسید.

اقتصام*3061*1961*


1397/09/07
18:24:40
5.0 / 5
5515
تگهای خبر: بانك , تجهیزات , خدمات , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است