رئیس دادگستری شهرستان اهر مطرح كرد

ضرورت ورود مسئولان قضایی و انتظامی به مبحث افزایش سرقت

ضرورت ورود مسئولان قضایی و انتظامی به مبحث افزایش سرقت ثبت آسان: رئیس دادگستری شهرستان اهر اظهار داشت: اخیراً تعداد سرقت در این شهرستان از قبیل سرقت وسایل خودرو، سرقت كابل های برق و سرقت اماكن بیشتر شده كه لازم است تمام مسئولان شهرستان و نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در این خصوص ورود پیدا كرده و با متخلفان به شدت برخورد قانونی كنند.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، حجت الاسلام محمدعلی نظری در جلسه ستاد جلوگیری از جرم دادگستری اهر، اولویت اصلی دستگاه های قضائی را تولید امنیت و آرامش در میان مردم و جامعه عنوان نمود.
وی شهرستان اهر را یكی از امن ترین شهرستان های استان آذربایجان شرقی در مورد ارتكاب به جرایم سنگین برشمرد و اضافه كرد: اخیراً تعداد سرقت در این شهرستان از قبیل سرقت وسایل خودرو، سرقت كابل های برق و سرقت اماكن بیشتر شده كه لازم است تمام مسئولان شهرستان و نیروی انتظامی و دستگاه قضائی در این خصوص ورود پیدا كرده و با متخلفان به شدت برخورد قانونی كنند.
نظری بر آگاه سازی بیشتر مردم برای جلوگیری از سرقت، افزایش گشت های شبانه روزی نیروی انتظامی و قضائی و همكاری تمامی مسئولین، كاركنان و مدیران در تولید آرامش و امنیت در جامعه تاكید كرد.

ایشان در ادامه از نبود كمپ ترك اعتیاد در این شهرستان انتقاد نمود و اضافه كرد: هم اكنون بیشترین پرونده های منجر به سرقت در این شهرستان متعلق به معتادان است كه لازم است مسئولان در راه اندازی كمپ اعتیاد در این شهرستان تمام تلاش خویش را انجام دهند.

فرمانده انتظامی اهر هم در ادامه این جلسه اظهار داشت: بیشتر از ۸۷ درصد سارقین در این شهرستان معتاد هستند كه لازم است در مورد راه اندازی كمپ ترك اعتیاد اقدامات اساسی صورت گیرد.

سرهنگ یونس منفرد اضافه كرد: امسال همینطور سرقت كابل سیم برق هم افزایش ۱۰ درصدی داشته كه در این خصوص هم ۹۳ مورد دستگیر و به مراكز قضائی معرفی شده اند.

رئیس اداره برق شهرستان اهر هم از تشدید سرقت تجهیزات برقی در این شهرستان اطلاع داد و اضافه كرد: متأسفانه از اول سالجاری ۶۰ مورد سرقت تجهیزات برق از حاشیه های شهر، روستاها، مساجد و منبع آب، مدارس روستایی، مناطق كشاورزی و خانه باغ ها صورت گرفته است.

كاظم تاروردی پور اضافه كرد: در مورد آگاه سازی و اطلاع رسانی به مردم در مورد سرقت سیم برق در ادارات و حتی خانه باغ ها جلسات مختلفی صورت گرفته ولی با این وجود افزایش گشت پلیسی، تشكیل جلسات بیشتر و آموزش بیشتری لازم است.
1397/11/08
16:11:37
5.0 / 5
4334
تگهای خبر: اداره , تجهیزات , تولید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است