دادستان هشترود خبر داد

دستگیری چهار سارق حرفه ای در هشترود

دستگیری چهار سارق حرفه ای در هشترود ثبت آسان: دادستان عمومی و انقلاب هشترود از دستگیری چهار سارق حرفه ای در حوزه قضایی شهرستان آگاهی داد.


شاهرخ اسدالهی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: طی گزارش های مردمی از سرقت و شكایت مالباختگان، پیگیری سوژه به صورت ویژه از طرف پلیس و دستگاه قضائی در دستور كار گرفت و سارقان در حین ارتكاب جرم در شهر هشترود، به دام افتادند.
وی اظهار داشت: یكی از سارقان در بازجویی خود به ۸۰ فقره و یكی دیگر نیز به ۲۰ فقره دزدی اعتراف كرده و اعتیاد به مواد مخدر را سر آغاز همه بزهكاری ها عنوان كردند.
وی اظهار نمود: نگهداری هروئین، تریاك سوخته، معامله اموال مسروقه به صورت حرفه ای و مشاركت در سرقت گوناگون همچون جرم های افراد دستگیر شده در سرقت های اخیر مناطق هشترود و چاراویماق می باشد.
اسدالهی افزود: در پرونده سارقان، سرقت از معدن پوكه، منازل مسكونی، باغ، خانه باغ، مرغداری، پول نقد، دستگاه های حفاری، آهن آلات، لوازمات برقی و مخابراتی، موتور جوش، شیر آلات، لوازم خانگی، لوازم سرمایشی صنعتی، مواد خوراكی و چندین مورد دیگر دیده می شود.
وی ارزش اموال مسروقه را ۲۵۰ میلیون تومان عنوان نمود و اظهار داشت: متهمان پس از تفهیم بهتان به زندان هشترود تحویل داده شدند.

منبع:

1398/03/07
15:22:58
5.0 / 5
4765
تگهای خبر: صنعت , مخابرات , مشاركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است