دادستان تهران به ثبت آسان خبر داد

ارسال پرونده سكه ثامن به دادگاه تا ماه آینده، ساخت و سازهای غیرمجاز در لواسان در حال بررسی است

ارسال پرونده سكه ثامن به دادگاه تا ماه آینده، ساخت و سازهای غیرمجاز در لواسان در حال بررسی است ثبت آسان: دادستان تهران اظهار داشت: تا یك ماه دیگر پرونده سكه ثامن با صدور كیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.



علی القاصی مهر در گفت و گو با ایسنا درباره دومین دیدار مردمی خود كه امروز برگزار شد، اظهار نمود: این دیدارها در جهت تكریم و كرامت شهروندان است و دستگاه قضایی خودرا موظف به ارائه خدمات قضایی به مردم در امتداد اجرای عدالت می داند كه در همین راستا دادستانی تهران این ملاقات ها را در ایام چهارشنبه با حضور بنده و معاونان محترم دادسرا برگزار می نماید.

وی اضافه كرد: خیلی از درخواست ها و مشكلات توسط خود معاونین ما بررسی و ارشاد می شود، چه بسا امكان دارد كه برای حل برخی موضوعات نیازی به ملاقات حضوری نباشد و با یك ارشاد هم مساله حل و فصل شود ولی مواردی هست كه لازم است در جلسه چهره به چهره و رودررو سوژه بررسی و مطرح شود و به تناسب آن درخواست، پیگیری های لازم انجام و دستورات قضایی صادر گردد كه در این رابطه یكی معاونین اینجانب این وظیفه را بر عهده دارد تا مشكلات اصحاب پرونده و كسانی كه دارای مشكل قضایی در مجتمع ها و نواحی دادسراهای تهران هستند را بررسی كند.

وی اضافه كرد: امروز با حضور اینجانب و چهار نفر از معاونان دادسرا (آقایان نجفی و محبی و كیان منش و جهانی) به مشكلات قضایی ۶۰ نفر از شهروندان رسیدگی شد كه نتیجه بررسی متعاقباً به شهروندان اعلام می شود.

دادستان تهران درباب آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده سكه ثامن، اظهار داشت: این پرونده مدت طولانی است كه در دادسرای ناحیه ویژه رسیدگی به جرایم اینترنتی ( ۳۱) در حال بررسی است و اقدامات قضایی و تحقیقی متنابهی صورت گرفته است و در قسمتی از این پرونده اموال مالباختگان از متهمان توقیف شده و متهمان نیز دستگیر شده اند.

دادستان تهران اضافه كرد: با عنایت به اینكه باید برای اموالی كه در حد شكات از متهمان تامین و توقیف شده صبر می كردیم تا حكم قطعی صادر و بین آنها تقسیم شود پس در جهت رفاه حال مالباختگان و تسریع این مساله كه مالباختگان به قسمتی از اموالشان دست یابند مراتب به خدمت آیت الله رییسی منعكس شد تا از مقام معظم رهبری اذن لازم گرفته شود كه پیش از دادگاه همین میزان مالی كه توقیف شده بین شكات توزیع شود و بحمدالله این كار انجام شد.

وی اضافه كرد: حدود ۳۰ درصد از اموال مالباختگان پرداخت شده و تحقیقات در جهت دستگیری سایر متهمین و توقیف و شناسایی اموال مالباختگان ادامه دارد و تا یك ماه آینده پرونده با صدور كیفرخواست به دادگاه می رود.

القاصی مهر درانتها درباره ساخت و سازهای غیرمجاز در لواسان اظهار داشت كه این مساله در حال بررسی است.





منبع:

1398/05/03
11:09:41
5.0 / 5
4330
تگهای خبر: خدمات , ساخت , معاون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد مطلب ثبت آسان
نظر شما در مورد این مطلب
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است