وزیر دادگستری:

دانشكده های فعال حقوقی به قانون كشور بیشتر كمك می كنند

دانشكده های فعال حقوقی به قانون كشور بیشتر كمك می كنند به گزارش ثبت آسان وزیر دادگستری اظهار داشت: هرچه دانشکده های حقوق فعال تر، قوی تر و به تبع آن دانش آموختگان حقوق بیشتر باشند حتما برای اجرای صحیح و قانونی تر شدن امور کشور به ما کمک می کنند.به گزارش ثبت آسان به نقل از مهر، سید علیرضا آوایی قبل از ظهر امروز شنبه در حاشیه افتتاح دانشکده حقوق دانشگاه شهید چمران، در جمع خبرنگاران اظهار نمود: به خاطر تعلقم به استان خوزستان و جامعه حقوقی ایران خیلی خوشحالم که موفق شدم در این افتتاحیه شرکت کنم.
وی با اشاره به این که افتتاح این دانشکده چند مدت قبل باید انجام می شد ولی به خاطر دیگر سفرهای پیش آمده به تعویق افتاد، اضافه کرد: در امتداد پشتیبانی از دانشگاه شهید چمران برای تقویت این دانشکده از هیچ کمکی دریغ نمی کنم.
وزیر دادگستری اشاره کرد: باتوجه به مجموعه ظرفیت ها، استعدادها و استادان بزرگی که در خوزستان وجود دارد، ارزش افتتاح این دانشکده در ارتقای سطح حقوقی استان و استفاده بیشتر از ظرفیت های استادان حقوق در استان و کشور است.
آوایی با اشاره به این که افتتاح این دانشکده قدم بزرگ و مبارکی در امتداد اعتلای علم حقوق و قانونمندتر شدن روند مسائل کشور است، اظهار داشت: هرچه دانشکده های حقوق فعال تر، قوی تر و به تبع دانش آموختگان حقوق بیشتر باشند حتما برای به صحیح جریان افتادن امور و قانونی تر شدن امور کشور به ما کمک می کنند.
همچنین «غلامحسین خواجه» رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز با تقدیر از حضور وزیر دادگستری برای افتتاحیه دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شهید چمران اهواز، اظهار نمود: دانشگاه شهید چمران بعنوان بزرگ ترین دانشگاه منطقه جنوب غرب کشور و یکی از دانشگاه های برتر کشور است که تا این تاریخ دانشکده حقوق و علوم سیاسی مستقلی نداشت و تحت عنوان یک گروه فعالیت می کرد.
رئیس دانشگاه شهید چمران اهواز بیان کرد: امروز این افتخار را داریم که با حضور وزیر دادگستری سطح گروه را به دانشکده ارتقا دهیم و دانشکده حقوق و علوم سیاسی شهید چمران از امروز باتوجه به همه مجوزهای ستاندن شده، از امروز فعالیت رسمی خودرا شروع می کند.

1400/03/01
21:09:59
5.0 / 5
370
تگهای خبر: رئیس , شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است