رئیس مركز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه:

دنیا را بچرخید، هیچ کجا عزت جمهوری اسلامی را ندارد

دنیا را بچرخید، هیچ کجا عزت جمهوری اسلامی را ندارد به گزارش ثبت آسان رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه اظهار داشت: دنیا را بچرخید هیچ کجا عزت جمهوری اسلامی را ندارد.


به گزارش ثبت آسان به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین حسین عبداللهی رییس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه در نشست کارآموزان وکالت استان تهران، اظهار داشت: از کسانی که این جلسه را تشکیل دادند خصوصا آقای بهادری جهرمی که با خلوص نیت در مرکز وکلا فعالیت می کردند قدردانی می کنم، ایشان و همه همکارانشان فعالیتی در این مجموعه انجام دادند که با گذشته قابل قیاس نیست.
وی ضمن تبریک به کارآموزان وکالت اظهار داشت: شان و منزلت این لحظه به بعد شما با شان و منزلت عمر سابق شما متفاوت است. دامنه علم حقوق بسیار وسیع است و علم حقوق مهم ترین علم برای پیاده کردن عدالت است. هرجایی که برای خلقت نابسامانی وجود داشته، عدالت وجود خارجی نداشته است شما باید از همین لحظه بدانید در کجا قرار گرفته اید.
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه اظهار داشت: شما ممکنست در یک خیابان در دل ۱۰۰ پزشک متخصص، یکی دو تابلو وکیل یا کارشناس ببینید پس معلوم است این انحصار در شغل وکالت معنا و مفهومی دارد.
وی با اشاره به رییس مرکز وکلای قوه قضائیه افزود: چه نقطه عطفی وجود دارد که جایگاه آقای بهادری جهرمی این چنین ارتقا پیدا می کند؟ من مطمئنم پدر و مادر و پدر و مادر زن ایشان به هیچ جا وصل نیستند ما نباید به دنبال مقام بگردیم. بگذاریم مقام به دنبال ما بگردد.
عبداللهی اشاره کرد: من شخصا تفاوتی بین مرکز وکلا و کانون وکلا قائل نیستم، همه عزیزان در سربرگشان نوشته شده وکیل دادگستری. مواجهه با همکاران قضایی را از همین ابتدا تمرین کنید و این یک رکن جدی برای موفقیت در امر وکالت است و حتما خودرا با علم تعریف کنید نه با سفسطه. در ادبیات و انشا حتما کار کنید کوتاه ترین راه برای دفاع خوب، کمترین نوشته در لایحه است.
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه اظهار داشت: تقاضای من این است که در شخصیت خودتان شک نکنید از خطا کردن نترسید، هرکجا که بیشتر خطا کردید بیشتر دنبال یادگیری بروید.
وی خطاب به کارآموزان وکالت اضافه کرد: دنیا را بچرخید هیچ کجا عزت جمهوری اسلامی را ندارد، مردم ایران باشرافت ترین مردم جهان هستند، به آنها خیانت نکنید.
منبع:

1400/08/24
23:36:20
5.0 / 5
220
تگهای خبر: رئیس , كارشناس , متخصص , وكالت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳

ثبت آسان

ثبت شرکت آسان

sabteasan.ir - حقوق مادی و معنوی سایت ثبت آسان محفوظ است